• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36151

  سروان بایرام گوزل زاده با اعلام این خبر گفت: ماموران تخصصی این کلانتری در پی ده‌ها فقره شکایت هموطنان مبنی بر زورگیری و سرقت اموالشان توسط گروهی از اراذل و اوباش، بلافاصله با چهره نگاری و شناسایی متهمان به ردیابی آنان پرداختند.

  به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران، رییس کلانتری ۱۷۰ کهریزک در ادامه اظهار داشت: به دنبال این موضوع ماموران تخصصی طی چندین روز فعالیت فشرده توانستند متهمان را در خیابان ۸ شمالی، که در حال تردد با یک دستگاه نیسان بودند، ردیابی کنند.

  این مقام مسئول انتظامی اذعان داشت: ماموران بلافاصله خود را به محل مورد نظر رسانده و راننده به محض رویت واحد گشت بر سرعت خود افزوده و به صوت شاخ به شاخ شدن قصد واژگونی خودروی پلیس را داشت.

  وی افزود: ماموران بلافاصله از خودرو پیاده شده و شلیک چند تیر هوایی و چند تیر به سمت خودرو، مسیر نیسان را عوض کردند.

  سروان بایرام گوزل زاده ابراز داشت: ماموران بلافاصله به دنبال این موضوع به تعقیب و گریز متهمان پرداخته و آنان نیز در بین مسیر اقدام به پرتاب سنگ و آسیب رساندن به خودرو واحد گشتی را می کردند و به هیچ وجه به هشدار های پلیس توجهی نمی کردند.

  رییس کلانتری ۱۷۰ کهریزک در ادامه گفت: ماموران به دلیل حساسیت موضوع مجدد اقدام به شلیک چند تیر به بدنه خودرو کرده و توانستند نیسان را از مسیر منحرف کرده و متوقف سازند.

  این مقام مسئول انتظامی اذعان داشت: پس از توقیف خودرو متهمان با برداشتن قمه از نیسان بیرون آمدند و قصد درگیری با ماموران را داشتند که عوامل واحد انتظامی با شلیک چند تیر به دست و پای ۲ تن از زورگیران آنان را وادار به تسلیم کرده و مجروحان را بیمارستان انتقال دادند.

  لازم به ذکر است ۴ متهم دیگر به کلانتری انتقال داده شدند و از آنان مقادیری مواد مخدر شیشه، ۴ قبضه قمه و ۵ قبضه چاقو مخصوص زورگیری کشف و ضبط شد.

  اراذل و اوباش بیمارستان خودرو سرقت کشف و ضبط مواد مخدر نیسان پلیس ماموران درگیری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها