• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36095

  جمعی از هیأت امنا، مدیران و کارمندان درمانگاه قرآن و عترت قم همراه با آیت‌الله دین‌پرور با آیت‌الله صافی دیدار کردند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، این مرجع تقلید در این دیدار با اشاره به نام با مسمّای قرآن و عترت گفت: نامی بزرگ و با عظمت را برگزیده اید و ما چیزی بالاتر از قرآن و عترت نداریم و لازم است تا در شأن این نام ظاهر شوید و خدماتی را که ارائه می دهید در جهت رضای خدا و امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف باشد.

  این مرجع تقلید با تقدیر از خدمات ارائه شده در این مرکز یادآور شد: امیدوارم که این مرکز در قم و کل ایران نمونه باشد و اسباب آبرومندی برای شیعه و حوزه علمیه قم باشد.

  وی خدمت به بندگان خدا را افتخاری بزرگ دانست و افزود: خدمت به بندگان خدا مورد تأکید قرآن و عترت است و ثواب های بسیار زیادی برای آن ذکر شده است و هیچ عبادتی بالاتر از آن نیست.

  وی با اشاره به شرایط سخت و گرفتاری هایی که امروزه مردم ایران با آنها دست به گریبانند و با توجه به گرانی و کمبود داروهای اساسی و هزینه های بالای درمان، ادامه داد: اگر کسی بخواهد در درگاه خداوند متعال مقرّب باشد و امام زمان ارواحنا فداه را از خود راضی بدارد، باید در این شرایط حساس در ادای وظیفه و خدمت به بندگان خدا بدون منّت تلاش کند.

  این مرجع تقلید افزود: در راه خدمت به ضعفا و محرومان یک آن و یک لحظه را نیز نباید دست کم گرفت و اگر نیت، خیر باشد، همه ی لحظات عبادت است.

  آیت الله صافی با اشاره به آیه ی « الذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا» گفت: اگر در راه رضای خدا تلاش کنید خداوند توفیق آن را عطا خواهد کرد و این توفیق بزرگی است.

  وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آیت الله دین پرور و کلیه ی مدیران و پرسنل درمانگاه قرآن و عترت، از درگاه خداوند متعال برای آنان طلب توفیق کرد.

  امام زمان ایران حوزه علمیه قم دارو درمان دین قرآن قم گرانی مردم ایران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها