• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36036

  شلدون ترنر فیلم‌نامه نویس نامزد اسکار سینما، برای کار نگارش فیلم‌نامه «سرزمین مرزی» انتخاب شده است. احتمال زیادی وجود دارد خود او این فیلم را کارگردانی کند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، شرکت مستقل فیلم سازی رلیتولی مدیا تهیه کننده این فیلم، در حال مذاکره با ترنر برای همکاری در تولید آن است.

  منابع نزدیک به این شرکت فیلم سازی از « سرزمین مرزی» به عنوان یک اکشن دلهره آور تلخ اسم می برند که حال و هوای ویژه ای دارد و شبیه دیگر تولیدات سینمایی سال های اخیر نیست.

  در عین حال، شنیده می شود این فیلم یک وسترن مدرن و امروزی است که به نوعی یادآور فیلم کلاسیک « هفت دلاور» است.

  خط اصلی قصه « سرزمین مرزی» درباره یک شهردار است که برای ماموریت جدید کاری خود، راهی یک شهر متروکه در نزدیکی صحرا می شود.

  وی در این شهر متوجه فعالیت شدید باندها و عوامل خلاف کار می شود و برای مقابله با آن ها، گروهی از ماموران زبده، فعال و بازنشسته را استخدام می کند.

  هدف او مقابله با یک کارتل فعال و بزرگ مواد مخدر در این منطقه است و امیدوار است بتواند با محو خشونت، آرامش را به این شهر مرزی برگرداند.

  شلدون ترنر فیلم نامه « سرزمین مرزی» را بر اساس قصه کوتاهی می نویسد که معلوم نیست نویسنده آن چه کسی است. این قصه را مسئولان شرکت فیلم ساری رلتیولی مدیا در اختیار او گذاشته اند.

  تماشاگران سینما شلدون ترنز را بیشتر به خاطر نگارش فیلم نامه « بالا در آسمان» می شناسند. این درام اجتماعی با بازی جرج کلونی ساخته شد.

  ترنر فیلم نامه این فیلم را با همکاری جیسن ریتمن (کارگردان فیلم) نوشت و برای آن به صورت مشترک نامزد دریافت جایره اسکار بهترین فیلم نامه اقتباسی شد. این فیلم نامه بر اساس قصه کتاب پرخواننده والتر کرن نوشته شد.

  فیلم نامه اکشن ماجراجویانه و کمیک استریپی « مردان ایکس: کلاس اول» هم متعلق به ترنر است. او کار فیلم نامه نویسی را از سال ۲۰۰۵ شروع کرد و به سرعت تبدیل به یکی از مطرح ترین فیلم نامه نویسان صنعت سینما شد.

  تازه ترین فیلم نامه وی درام ورزشی « اورست» است که در مرحله پیش تولید قرار داد و قرار است آن را داگ لایمن (کارگردان « هویت بورن» ) کارگردانی کند.

  تام هاردی بازیگر این اکشن درام ورزشی شرح حال گونه، گزینه اصلی برای ایفای نقش اول اکشن وسترن « سرزمین مرزی» است.

  بازی خشونت صنعت مردان مواد مخدر raquo laquo فیلم نامه وسترن
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها