• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35925

  معاون فنی واجرایی سازمان نوسازی و تجهیز مدارس بوشهر اعلام کرد: با توجه به وقوع زلزله در شهر شنبه و آسیب جدی دو مدرسه در این شهر، عملیات انتقال مدرسه پیش ساخته و نصب کانکس برای تحصیل دانش آموزان از امروز آغاز شده است.

  به گزارش پارس ، محمد بابایی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب گفت: در زلزله ۶.۱ ریشتری بوشهر به دو مدرسه در شهر شنبه آسیبهای جدی وارد شده است و به همین دلیل سازمان نوسازی و تجهیز مدارس بوشهر اقدام به احداث مدارس کانکسی برای ادامه تحصیل دانش آموزان کرده است.

  وی افزود: عملیات انتقال کانکسها و نصب آن امروز به پایان می رسد و دانش آموزان از فردا صبح می توانند کلاسهای خود را در این کانکس ها برگزار کنند.

  به گفته بابایی، از هفت مدرسه در شهر شنبه، به دو مدرسه آسیب جدی وارد شده اما تخریبهای پنج مدرسه دیگر بسیار جزیی در حد ترک دیوارهای کلاس درس بوده است. یک مدرسه نیز با توجه تخریب کامل پاسگاه نیروی انتظامی در حال حاضر تبدیل به پاسگاه نیروی انتظامی شده است.

  وی درباره مصدوم شدن دانش اموزان نیز گفت: با توجه به آنکه زلزله در بعدازظهر رخ داده است، هیچیک از دانش اموزان دچار حادثه و مصدومیت نشده اند.

  دانش آموزان زلزله مدرسه نیروی انتظامی شهر مدارس احداث مناطق جدی کانکسی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها