• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35845

  رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خدمات و امکانات درمانی مورد نیاز برای حادثه دیدگان زلزله زده بخش‌های کاکی و شنبه و طسوج در شهرستان دشتی مستقر شده است.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، دکتر غلامرضا حیدری افزود: همه اکیپ های درمانی و معاونت های بهداشتی شهرستان های همجوار و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در منطقه زلزله زده حضور دارند و کماکان خدمات رسانی به زخمیان و افرادی که زیرآور مانده اند را انجام می دهند.

  وی تصریح کرد: برخی مصدومان به صورت سرپایی درمان و افرادی نیز که به خدمات تخصصی نیاز دارند به بیمارستان زینبیه خورموج و شهدای خلیج فارس بوشهر اعزام می شوند.

  دکتر حیدری اضافه کرد: در زمینه دارو، تجهیزات پزشکی، شیرخشک و دیگر اقلام مورد نیاز در مرکز بهداشتی درمانی شهید فاریابی شهر زلزله زده شنبه فراهم شده و روند خدمات رسانی به مصدومان نیز ادامه دارد.

  وی یادآورشد: اقدامات گروه های بهداشتی برای خدمات ضدعفونی، بهداشت محیط و مواد غذایی، آب و جلوگیری از انتشار بیماری های شایع پس از عملیات نجات انجام می شود.

  رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: همچنین آمبولانس و نیروهای خدمات درمانی از منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، شرکت عمران ساحل سپاه، نیروی دریایی سپاه و سایر ارگان های دیگر درمنطقه زلزله زده حضور دارند.

  وی بیان کرد: دانشگاه های علوم پزشکی استان های فارس و کهکیلویه و بویراحمد برای امداد رسانی به مصدومان اعلام آمادگی کرده اند ولی تاکنون توانسته ایم از توان استان برای امداد رسانی به مصدومان استفاده کنیم.

  انرژی بیمارستان تجهیزات پزشکی خدمات رسانی خلیج فارس دارو دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی زلزله مواد غذایی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها