• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35837

  مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اعلام اجرای ماده ۳۳ قانون نظام مهندسی در سال جاری، گفت: با اجرای این قانون، از حوادث گودبرداری کاسته می‌شود.

  به گزارش پارس ، علیرضا جعفری در گفت وگو با (ایسنا) ، با بیان اینکه ماده ۳۳ ابعاد مختلفی دارد که باید به طور کامل اجرایی شود، افزود: با اجرای این قانون حضور چهار مهندس در حوزه های معماری، اجرای سازه ای، برق و تاسیسات در هر پروژه ساختمانی اجباری خواهد بود.

  وی که مسوولیت سازمان نظام مهندسی استان تهران را نیز بر عهده دارد، حوادث و سوانح گودبرداری را انگشت شمار توصیف و تاکید کرد که این موضوع نباید تلاش مهندسان را زیر سوال ببرد.

  حضور تمام وقت مجریان ذیصلاح در پروژه های ساختمانی اجباری می شود

  جعفری خاطر نشان کرد: با اجرای ماده ۳۳، مجریان ذیصلاح که دارای کارت مجری هستند و تایید صلاحیت آنها توسط سازمان نظام مهندسی صورت گرفته است، باید در پروژه های ساختمانی به صورت تمام وقت حضور داشته باشند.

  مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران به نظر مثبت شهردار تهران درباره اجرای این ماده قانونی هم اشاره کرد و گفت: با حمایت شهرداری تهران و همکاری سازمان نظام مهندسی، ماده ۳۳ امسال اجرایی خواهد شد و به این ترتیب شاهد کاهش و به مرور حذف حوادث گودبرداری خواهیم بود.

  استان تهران برق شهر تهران شهردار تهران شهرداری تهران قانون معماری حضور پروژه ساختمانی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها