• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35704

  استاندار بوشهر با اشاره به زلزله عصر امروز بوشهر گفت: نیروگاه اتمی بوشهر هیچ آسیبی ندیده و مرکز زلزله روستاهای شنبه، باغان، درویشی و کاکی در شهرستان دشتی بوده‌اند.

  به گزارش پارس ، فریدون حسنوند استاندار بوشهر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در تشریح آخرین جزئیات زلزله عصر امروز در استان بوشهر، گفت: مرکز این زلزله روستاهای شنبه، باغان، درویشی و کاکی در شهرستان دشتی بوده است.

  وی افزود: این زلزله در سه مرحله به بزرگای ۶.۱، ۴.۸ و ۵.۳ در مقیاس ریشتر بوده و تا به حال هیچ آماری از میزان خسارت وارده اعلام نشده است.

  استاندار بوشهر تصریح کرد: عملیات امدادرسانی آغاز شده و نیروهای بسیج، نیروی انتظامی، هلال احمر و سایر نیروهای امدادی نیز آماده و به محل اعزام شده اند.

  حسنوند تاکید کرد: شورای تامین امنیت استان نیز تشکیل جلسه داده و تا یکی دو ساعت آینده جزئیات بیشتری از این حادثه اعلام خواهد شد.

  وی همچنین اخبار مربوط به خسارات وارده به نیروگاه اتمی بوشهر در اثر این زلزله را تکذیب کرد و گفت: نیروگاه اتمی بوشهر با مرکز زلزله چندصد کیلومتر فاصله داشته و هیچ آسیبی به این نیروگاه نرسیده است، بنابر این اخبار منشره در این زمینه دروغ است.

  لازم به ذکر است، ساعت ۱۶: ۲۲ عصر امروز (سه شنبه ۲۰ فروردین) زمین لرزه ای به بزرگی ۶.۱ درجه در مقیاس ریشتر شهرستان دشتی از توابع استان بوشهر را لرزاند دو پس لرزه ۵.۳ و ۴.۸ ریشتری را این منطقه را لرزاند.

  استان بوشهر بسیج تامین امنیت زلزله زمین نیروگاه اتمی بوشهر نیروی انتظامی هلال احمر بوشهر عصر
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها