• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35701

  رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از اعزام تیم‌های ارزیاب در پی زلزله شش ریشتری بوشهر خبر داد.

  به گزارش پارس ، محمود مظفر در گفت وگو باایسنا، در این باره گفت: در ساعت ۱۶: ۲۲ عصر امروز زلزله ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر منطقه « کاکی» در بوشهر را لرزاند.

  وی افزود: در پی وقوع این زمین لرزه، چهار تیم ارزیاب شامل ۲۰ امدادگر برای ارزیابی میزان خسارات احتمالی به منطقه اعزام شدند.

  رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: هنوز اطلاعاتی از این زمین لرزه مخابره نشده است.

  ترک خوردگی منازل روستایی بوشهر

  اعزام ۲ فروند بالگرد به مناطق زلزله

  مظفر از ترک خوردگی چند باب منزل در ارزیابی اولیه امدادگران خبر داد و گفت: در پی وقوع زمین لرزه ها در منطقه « کاکی» بوشهر بلافاصله پنج تیم ارزیاب به محل حادثه اعزام شدند، گفت: امدادگران مناطق « دیر» ، « خورموج» و « کنگان» را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده اند.

  وی با بیان اینکه در ارزیابی های اولیه، ترک خوردگی چند باب منزل گزارش شد، گفت: منطقه بسیار وسیع و منازل نیز به صورت پراکنده ساخته شده اند، اما با توجه به عمق زمین لرزه، احتمال خسارت کم وجود دارد.

  رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام خبر اعزام دو فروند بالگرد به منطقه زلزله زده، گفت: این بالگردها برای ارزیابی هوایی مناطق زلزله زده به محل فرستاده شده اند.

  مصدومیت یک تن در کاکی

  همچنین حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه بر اثر زلزله ۶.۱ ریشتری بوشهر، سه تیم ارزیاب وظیفه ارزیابی منطقه « خورموج» را بر عهده گرفتند، گفت: تاکنون بر اساس ارزیابی های اولیه، دو روستای « شنبه» و « سنا» بر اثر این زمین لرزه آسیب دیده اند.

  وی افزود: همچنین بر اساس گزارشات اولیه، مصدوم شدن یک تن در منطقه « کاکی» بر اثر وقوع زمین لرزه تایید شد.

  امداد و نجات جمعیت هلال احمر زلزله زمین سنا raquo laquo منطقه بوشهر ارزیابی کاکی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها