در پانصد و سی و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران مطرح شد

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 35540

  رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت که باید قیمت‌های بلیت الکترونیک کمتر از نقدی باشد تا شهروندان به استفاده از بلیت الکترونیک ترغیب شوند و مشکلات نقدی حل شود.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، در پانصد و سی و نهمین جلسه علنی از سومین دوره شورای اسلامی شهر تهران یک فوریت لایحه اصلاحیه مصوبه نحوه محاسبات تعرفه دفاتر خدمات الکترونیکی شهر مصوب شد.

  در جریان تدوین این لایحه حمزه شکیب عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: با ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک باید شهرداری کوچک تر شود.

  وی ادامه داد: در خصوص دفاتر خدمات الکترونیکی شهر، شهرداری باید به شورای اسلامی شهر تهران گزارشاتی را ارائه دهد که آیا با تشکیل این دفاتر هزینه های مردم در شهرداری کاهش پیدا کرده است و ارزیابی کند که آنچه که هدف شورا و مدیریت شهری از تشکیل دفاتر بوده است به انجام رسیده است.

  در ادامه جلسه یک فوریت لایحه نظام یکپارچه بلیت الکترونیک حمل و نقل عمومی شهر تهران نیز با رأی اکثر اعضا به تصویب رسید.

  در این باره مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: با اجرای این لایحه باید قیمت های بلیت الکترونیک کمتر از نقدی باشد تا شهروندان به استفاده از بلیت الکترونیک ترغیب شوند و مشکلات نقدی حل شود.

  الکترونیک جلسه علنی حمل و نقل عمومی رئیس شورای اسلامی شهر شورای اسلامی شهر تهران شهر تهران شهرداری لایحه مشکلات مهدی چمران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها