• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35225

  مرد اعدامی که با تغییر چهره زندگی زیرزمینی خود را آغاز کرده بود پس از ۱۸ ماه فرار دستگیر شد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، اسفندماه سال گذشته دادگستری ارومیه با ارسال نیابتی به پلیس آگاهی استان خراسان رضوی خواستار تحقیقات در خصوص مخفیگاه یک قاتل فراری شد.

  بررسی کارآگاهان نشان داد مرد ۳۵ ساله به نام صادق سال ۸۸ زمانی که به اعدام محکوم شده بود با طرح نقشه ای موفق به فرار از دست مامور محافظ خود شده و از آن زمان هیچ ردی از مخفیگاهش در دست نبود.

  صادق به اتهام سرقت های به عنف دستگیر و در بازجویی ها به قتل زنی در ارومیه اعتراف کرده بود.

  مرد جنایتکار بعد از محاکمه در دادگاه کیفری آذربایجان غربی به اعدام محکوم و در انتظار اجرای حکم خود بود. در حالی که شمارش معکوس برای اجرای حکم آغاز شده بود همسر صادق با مراجعه به دادگستری شهرستان گنبد درخواست طلاق کرده بود. برای رسیدگی به این درخواست مرد اعدامی همراه ماموری راهی این شهرستان شده که صادق در میان راه با ترفندی موفق به فرار شد.

  ماموران پس از تجسس های گسترده سرانجام مخفیگاه صادق را در منطقه قاسم آباد مشهد مورد شناسایی قرار دادند.

  سرهنگ حسین بیدمشکی رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی در این باره به مهر گفت: تیم جنایی پس از اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش وارد آنجا شده و صادق را در عملیاتی سحرگاهی دستگیر کردند. همچنین همسر او نیز در آن خانه مورد شناسایی قرار گرفت.

  وی افزود: زندانی فراری در ابتدا سعی کرد با انکار اتهاماتش از دست ماموران فرار کند اما وقتی با شواهد و دلایل پلیسی روبرو شد لب به اعتراف گشود و گفت: بعد از فرار از دست مامور محافظ به مشهد آمده و با گریم تغییر چهره دادم، همسرم نیز بعد از مدتی نزد من آمد، تصور نمی کردم که از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شود.

  رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی در پایان خاطرنشان کرد: متهم با تشکیل پرونده تحویل دستگاه قضائی ارومیه شد.

  آذربایجان غربی استان خراسان رضوی پلیس آگاهی رئیس پلیس سرقت شناسایی و دستگیر طلاق قتل مشهد فرار
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها