این بازیگر و کارگردان اینگونه عنوان کرد: « پایتخت ۲» سیروس مقدم خیلی صمیمی بود و به نظرم شبکه یک از میان سایر شبکه ها عملکرد بهتری داشت.

به گزارش پارس ، مظفری در گفت وگو با (ایسنا) ، خاطرنشان کرد: حقیقتا من « پایتخت ۱» را از نوروز ۸۹ اصلا تماشا نکردم اما با تعریف هایی که شنیدم کنجکاو شدم سری دوم آن را امسال تماشا کنم بنابراین چند قسمتی از آن را دنبال کردم که به نظرم خیلی خوب و صمیمی از آب درآمده بود به ویژه بازی آقای تنابنده که خیلی خوب کار شده بود.

وی گفت: در بخش سریال سازی فکر می کنم شبکه یک سیما از میان سایر شبکه های تلویزیون عملکرد بهتری در نوروز امسال از خود نشان داد.

این کارگردان و نویسنده همچنین درباره سری جدید « کلاه قرمزی» در نوروز ۹۲ اینگونه اظهار نظر کرد: از برنامه « کلاه قرمزی» تنها یکی دو قسمت را تماشا کردم که با توجه به صحبت ها و نظرات مردم به نظر می رسد شخصیت های جدید این برنامه هنوز برای مردم جا نیفتادند چرا که بینندگان هنوز به دنبال کلاه قرمزی و پسر خاله هستند بر این اساس احساس می شود شخصیت های جدید با تماشاگر کمی بیگانه بودند.

او درباره سریال نوروزی شبکه دو اینگونه بیان کرد: چندین قسمت از سریال « آب پریا» را تماشا کردم در کل خوب بود اما نمی توان گفت کار نویی محسوب می شد.

مظفری در پایان درباره آخریم وضعیت سریال ایرانی اش به خبرنگار ایسنا اعلام کرد: به دلیل اینکه متن سریال سفره ایرانی مشکل داشت، به همین خاطر باید ۵ قسمت اولیه قصه را مجددا اصلاح کنیم و مورد بازنویسی قرار بگیرد تا بقیه را ادامه دهیم.