• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34776

  تهیه کننده «تهران ۱۵۰۰» اعلام کرد: تعداد سینماهای «رسوایی» دو برابر «تهران ۱۵۰۰» است، اما مجموع فروش این فیلم ۱/۵ برابر از فیلم ما بیشتر است که این نشان می‌دهد استقبال از فیلم ما بسیار خوب بوده است.

  به گزارش پارس به نقل از نیک نیوز، تهیه کننده « تهران ۱۵۰۰» اعلام کرد: به ما اعلام کردند در هیچ یک از شبکه های تلویزیون امکان پخش اسم و تصویر مهران مدیری وجود ندارد.

  ابوالحسنی درباره عدم نام بردن از مهران مدیری در تبلیغات تلویزیونی فیلم « تهران ۱۵۰۰» اظهار کرد: از سوی بازرگانی صدا و سیما به ما اعلام شد که نام ایشان را از تیزرها حذف کنیم.

  وی استقبال از این فیلم را بسیار خوب عنوان کرد و ادامه داد: اما متاسفانه اکثر سینماهای شهرستان ها به دلیل اینکه به حوزه هنری تعلق دارد، به فیلم « حوض نقاشی» اختصاص پیدا کرده و سایر سینماها هم در اختیار « رسوایی» قرار گرفته و تقاضاهای زیادی داریم تا این فیلم در شهرها هم اکران بیشتری داشته باشد که امیدوارم بعد از ۲۰ فروردین ماه این اتفاق بیفتد.

  این تهیه کننده خاطر نشان کرد: تعداد سینماهای « رسوایی» دو برابر « تهران ۱۵۰۰» است، اما مجموع فروش این فیلم ۱/۵ برابر از فیلم ما بیشتر است که این نشان می دهد استقبال از فیلم ما بسیار خوب بوده است.

  ممنوع شدن اعلام نام مهران مدیری از سوی بازرگانی صدا و سیما در حالی است که برنامه « سین مثل سریال» شبکه یک که در طول ایام نوروز به نظر سنجی برنامه های سریال های تلویزیونی می پرداخت، بارها نام مهران مدیری جزو گزینه هایش بود و در نظر سنجی نهایی نیز رتبه سوم بازیگران مرد را کسب کرد.

  ایام نوروز تبلیغات تلویزیون حوض نقاشی رسوایی صدا و سیما مهران مدیری laquo فیلم تهران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها