• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34686

  کارگردان فیلم سه بعدی" آقای الف" امروز با مدیران وزارت ارشاد جلسه‌ای خواهد داشت تا زمان و چگونگی اکران این اثر مشخص شود.

  به گزارش پارس به نقل از خبرآنلاین، علی عطشانی درباره دلایل اکران نشدن این فیلم در نوروز ۹۲ گفت: یک هفته مانده به اکران نوروزی بنیاد فارابی پخش کننده فیلم عنوان کرد که پرده سینمای هویزه مشهد هنوز از گمرک ترخیص نشده و بعید به نظر می رسد که بتوانیم این کار را تا قبل نوروز انجام دهیم.

  وی افزود: از طرف دیگر مدیر سینما آزادی هم تاکید که دستگاه دیجیتال این سینما که برای نمایش آثار سه بعدی در نظر گرفته شده، مشکل دارد و باید تعمیر شود. در این شرایط ما فقط یک سالن ایوان شمس را در اختیار داشتیم که دو سانس اول آن هم پر بود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که اکران نوروزی را به تعویق بیاندازیم.

  عطشانی ادامه داد: اما در این میان عظیمی میرآبادی و فرجی از طرف ارشاد کاملا پیگیر اکران" آقای الف" بودند. آنها همچنان در تلاش هستند که حتما فیلم بعد از تعطیلات روی پرده برود. امروز شنبه ۱۷ فروردین ماه هم جلسه ای با دوستان در ارشاد داریم و امیدوارم بتوانیم شرایط نمایش را فراهم کنیم.

  وی عنوان کرد: البته مشکل سینما آزادی هم تا ۲۰ فروردین ماه برطرف می شود و پرده سینما هویزه هم در این هفته ترخیص خواهد شد. برای من مهم نیست فیلم در چه زمانی روی پرده برود بلکه بیشتر می خواهم فیلم در شرایط درستی دیده شود.

  پیش از این محسن علی اکبری تهیه کننده" تلفن همراه رئیس جمهور" کار قبلی عطشانی نیز از اکران این فیلم در اردیبهشت ماه خبر داده بود. در این صورت شاید این برای اولین بار است که دو فیلم همزمان از یک کارگردان اکران می شود.

  تعطیلات تلفن همراه رئیس جمهور گمرک مشهد نوروز وزارت ارشاد فیلم اکران الف

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها