• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34617

  تماشاخانه ایرانشهر در سال ۹۲ نمایش‌های «قرارداد با مرگ» ، «باغ آلبالو» و «سه گانه اورنگ» به روی صحنه تجربه می‌کند.

  به گزارش پارس به نقل از روابط عمومی مجموعه ایرانشهر، از ۱۷ فروردین سالن های نمایشی این تماشاخانه میزبان دوستداران و تماشاگران تئاتر می شوند.

  نمایش « قرارداد… با مرگ» به نویسندگی اسلاومیر مروژک و کارگردانی داریوش مودبیان سالن استاد سمندریان از شنبه شب میزبان نمایش « قرارداد با مرگ» به نویسندگی اسلاومیر مروژک و کارگردانی داریوش مودبیان می شود.

  این نمایش با بازی داریوش مودبیان و کورش سلیمانی اجرا خواهد شد. عوامل این نمایش عبارتند از دستیاران کارگردان: محمد خداوردی و سحر عبداللهی، روابط عمومی: ارشام مودبیان و سهیلا غفاری راد، طراحی لباس، صحنه و دکور: رحیمه صباحی و طراح پوستر و بروشور: مجید توکلی.

  نمایش « باغ آلبالو» به نویسندگی آنتون چخوف و کارگردانی محمدحسن معجونی سالن شماره یک مجموعه ایرانشهر نیز از یکشنبه شب ساعت ۱۹: ۳۰میزبان نمایش « باغ آلبالو» با بازی هما روستا، رضا بهبودی، سعید چنگیزیان، داریوش موفق، لیلی رشیدی، مهدی کوشکی، اشکان جنابی و کاظم سیاحی است. از دیگر عوامل این نمایش می توان به دستیار کارگردان و منشی صحنه: رها شیرازی، مدیر تولید: ساسان پیروز، طراح لباس: ویشکا آسایش، طراح پوستر و بروشور: بهراد جوانبخت و چهره پرداز: بهارک حامدی اشاره کرد.

  نمایش « سه گانه اورنگ» به نویسندگی مشترک علیرضا نادری، محمدامیر یاراحمدی و نیما نادری و کارگردانی محمد حاتمی از دوشنبه ساعت ۱۹ به سالن استاد سمندریان می آید.

  در این نمایش گلاب آدینه، مریم سعادت، پیام دهکردی، عماد سالکی به عنوان بازیگر حضور دارند. عوامل پشت صحنه این نمایش عبارتند از، دستیار کارگردان: فواد خراباتی، منشی صحنه: سارا والیانی، طراح صحنه و دکور: رضا مهدی زاده و طراح پوستر و بروشور: علی پور طیب.

  بازی پشت صحنه تئاتر روابط عمومی سه گانه کورش مرگ نمایش تماشاخانه ایرانشهر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها