• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34548

  رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از نجات ۵۶۰۰ نفر از مرگ حتمی خبر داد و گفت: در یک مورد از عملیاتهای انجام شده، دست یک کودک ۵ ساله در چرخ گوشت گیر کرده بود. پزشکان بیمارستان گفتند باید انگشتان وی قطع شود اما مأموران هلال احمر با دستگاه برش دستان این کودک را سالم خارج کردند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، تاکنون ۵ هزار و ۷۰۰ مورد خدمات امداد و نجات از سوی مأموران هلال احمر به ۱۳۳ هزار نفر ارائه شده است.

  وی ادامه داد: طی ایام تعطیلات نوروز ۵ هزار و ۶۰۰ نفر از مرگ حتمی نجات یافتند و ۷۶ هزار نفر توسط نیروهای امداد و نجات اسکان و تغذیه اضطراری دریافت کرده اند.

  رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر افزود: با توجه به مأموریت های انجام شده شاهد افزایش ۳۵ درصدی مأموریت های امداد و نجات نسبت به سال گذشته بوده ایم.

  مظفر گفت: به ترتیب حوادث جاده ای، کوهستانی، دریایی یا ساحلی و حوادث شهری بیشترین حوادث در ایام تعطیلات نوروز گزارش شده است.

  وی ادامه داد: توسط نیروهای امداد و نجات هلال احمر دست کودکی ۵ ساله در شهرستان شوش واقع در استان خوزستان که به دلیل اینکه در چرخ گوشت گیر کرده بود و امکان جداسازی آن وجود نداشت نجات پیدا کرد و با استفاده از دستگاه های برش دست کودک سالم از دستگاه جدا شد و این در حالی است که پزشکان در اتاق جراحی اعلام کرده بودند که دست کودک باید قطع شود.

  استان خوزستان امداد و نجات ایام تعطیلات نوروز بیمارستان تغذیه جاده سازمان امداد و نجات گوشت مرگ هلال احمر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها