• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34533

  رضا داوودنژاد از تغییر مکان برپایی مراسم سومین روز درگذشت عسل بدیعی از مسجد بلال به مسجد نور خبر داد و اختلاف با مسئولان مسجد بلال و مخالفت آنها با برپایی مراسم را رد کرد.

  به گزارش پ ارس ، رضا داوود نژاد همسرخواهر مرحوم عسل بدیعی در این ارتباط به مهر گفت: پیش از این قرار بود مراسم ختم زنده یاد عسل بدعی در مسجد بلال سازمان صدا و سیما برگزار شود اما به دلیل شرایط نامساعد مادر وی و همچنین نزدیکی مسجد جامع شهرک غرب به منزل خانواده اش، تصمیم گرفتیم مکان مراسم را تغییر دهیم که این امر البته در نهایت عملی نشد.

  وی با رد خبر یک سایت مبنی بر همکاری نکردن مسئولان مسجد بلال و لغو این مراسم در مسجد بلال به دلیل مخالفت مسئولان مسجد صدا و سیما ادامه داد: البته من خودم از مسجد بلال این خواهش را داشتم که اجازه دهند این مراسم در مسجد دیگری برگزار شود.

  این بازیگر سینما درباره برخورد مسئولان مسجد جامع شهرک غرب با تقاضای آنها برای برگزاری مراسم ختم در این مکان توضیح داد: متاسفانه با برخود بسیار عجیب هیات امنای این مسجد روبه رو شدیم. در ابتدا ما حتی درباره ساعت برگزاری مراسم نیز با آنها به توافق سیدیم اما وقتی متوجه شدند که ختم مربوط به یک بازیگر است از این موضوع امتناع کردند. زیرا معتقد بودند در مراسم های قبلی که مربوط به چهره های شاخص بوده با مشکلاتی همچون ازدحام جمعیت روبه رو شدند. من از این برخورد ناراحت شدم زیرا به عقیده من مسجد یک مکان مذهبی است که متعلق به همه افراد است و آنها نباید چنین تصمیمی بگیرند.

  داوود نژاد ادامه داد: وقتی هم که با این وضعیت روبه رو شدم، فراموش کردم که دوباره می توانم با مسجد بلال تماس بگیرم و مراسم را به همان جا منتقل کنم. به همین دلیل با کمک دوستان و همفکری آنها این مراسم به مسجد نور واقع در میدان فاطمی در همان تاریخ موکول شد.

  شوهر خواهر زنده یاد عسل بدیعی همچنین درباره خبر اهدای تابلوفرشی توسط استاد فرشچیان به به خانواده بدیعی و برای قدردانی از اهدای اعضای بدن این بازیگر جوان نیز گفت: من مطلع شدم که در یک صفحه مجازی در شبکه اجتماعی فیسبوک متنی از استاد فرشچیان منتشر شده است که من هم در همان صفحه از طرف خانواده از وی تشکر کردم. اما تا کنون هیچ تماس و خبر رسمی در این ارتباط نداشته ایم و من فقط خبر را در همان صفحه دیدم.

  مراسم تشییع این بازیگر یکشنبه ۱۸ فروردین از مقابل تالار وحدت و مراسم سوم وی روز سه شنبه ۲۰ فروردین ماه ساعت ۱۸ تا ۱۹: ۳۰ در مسجد نور برگزار می شود.

  خانواده سازمان صدا و سیما شاخص شبکه اجتماعی صدا و سیما مسجد مسجد جامع مراسم عسل بدیعی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها