وزیر آموزش و پرورش:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 34519

  وزیر آموزش و پرورش گفت: به هر میزان که نیروی انسانی در مقطع ابتدایی بازنشسته می‌شوند به همان تعداد نیز از بین لیسانس‌های ابتدایی نیرو جذب خواهیم کرد تا معلمان ابتدایی تخصصی‌تر شوند.

  به گزارش پارس ، حمیدرضا حاجی بابایی در گفت وگو با خبرنگار« آموزش و پرورش» ایسنا، درباره زمان اجرایی شدن طرح" مدرسه کانون فرهنگی محله" افزود: هر چه بیشتر برنامه ریزی کنیم، این طرح بیشتر احیا می شود، اما نمی توان زمان دقیق برای اجرای کامل آن مشخص کرد، چرا که اجرای کامل این طرح در گرو برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت های لازم است.

  وی ادامه داد: در حال حاضر نمی توان گفت این شعار آموزش وپرورش که یکی از اهداف اصلی آن نیز به شمار می رود چند درصد تحقق یافته است، میزان موفقیت آن به ارتباط جامعه با مدرسه بستگی دارد.

  وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: هر چند اجرای طرح" مدرسه کانون فرهنگی محله" آغاز شده، اما تلاش می کنیم تا روند آن را تسهیل کرده و اثرگذاری دانش آموز در جامعه را برای همه تبیین کنیم، البته این نگاه نیازمند زمان است، اما درب مدارس باید همواره باز باشد تا تاثیرگذاری فرهنگی و تربتی آن را در محلات و به تبع آن در جامعه شاهد باشیم.

  حاجی بابایی در باره تخصصی شدن نیروهای انسانی آموزش وپرورش نیز به ایسنا، گفت: اینکه معلمان به ویژه در مقطع ابتدایی باید از بین متخصصان انتخاب شوند از برنامه های مهم آموزش و پرورش است که با ایجاد دانشگاه فرهنگیان آغازشده و باید منتظر ورود اولین فارغ التحصیلان این پردیس ها باشیم.

  وی تصریح کرد: به هر میزان که نیروی انسانی در ابتدایی بازنشسته می شوند به همان تعداد نیز از بین لیسانس های ابتدایی نیرو برای این بخش استخدام خواهیم کرد تا به مرور زمان تنها لیسانس و فوق لیسانس در مقطع ابتدایی داشته باشیم.

  آموزش و پرورش جامعه حاجی بابایی دانش آموز مدرسه نیروی انسانی وزیر آموزش و پرورش ابتدایی مقطع لیسانس
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها