• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34387

  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از افزایش شمار ایستگاه‌ آتش‌نشانی به ۱۲۰ ایستگاه و ورود ۱۲۰ دستگاه خودروی جدید آتش‌نشانی خبر داد.

  به گزارش پارس ، دکتر سیدرضا خوشزاد در گفت وگو با (ایسنا) ، با بیان اینکه در حال حاضر در پایتخت ۱۰۰ ایستگاه آتش نشانی وجود دارد، از ساخت هشت ایستگاه جدید در شش ماهه اول سال جاری خبر داد و گفت: در شش ماهه اول سال ۹۲ رسما هشت ایستگاهی که در حال حاضر در حال ساخت هستند، افتتاح می شود.

  وی با بیان اینکه با توجه به بافت جمعیت و گستردگی تهران، تعیین شده است که تا پایان سال ۹۲ تعداد ایستگاه ها به ۱۲۰ توسعه یابد، گفت: در شش ماهه امسال تعداد ایستگاه ها به ۱۱۸ ایستگاه خواهد رسید.

  خوشزاد با بیان اینکه جانمایی ۱۲ ایستگاه آتش نشانی انجام شده است، گفت: زمین برخی ایستگاه ها به پیمانکار تحویل داده شده و تا پایان سال ۹۲ این مهم اجرایی می شود.

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی پایتخت با بیان اینکه ساخت ایستگاه های آتش نشانی بر اساس شرایط جمعیتی، ترافیکی، گستره جمعیت، حاشیه نشینی و ایجاد شهرک های جدید در نظر گرفته می شود، در مورد تجهیز این ایستگاه ها به پیشرفته ترین دستگاه ها، گفت: تمام تجهیزات این ایستگاه ها جدید و به روز است و این وسایل بر اساس مطالعه علمی به ایستگاه ها تحویل داده می شود.

  وی از ورود ۱۲۰ خودروی جدید تک کابین و دوکابین به ناوگان تجهیزاتی آتش نشانی خبر داد و گفت: ۹۰ دستگاه دیگر از این خودروهای آتش نشانی نیز در حال آماده سازی است که به نظر می رسد در سه ماهه اول سال ۹۲ به سازمان آتش نشانی تحویل شود.

  آتش نشانی پایتخت حاشیه نشینی زمین سازمان آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران سال ایستگاه پایان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها