• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34302

  رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا ایلام در خصوص کلاهبرداری از طریق ارسال پیامک‌های برنده شدن در قرعه‌کشی هشدار داد.

  به گزارش پارس به نقل از پایگاه خبری پلیس فتا، سرهنگ نعمت قبادزاده گفت: به تازگی اشخاصی از سادگی افراد برای رسیدن به نیت شوم خود استفاده کرده و اقدام به کلاهبرداری از طریق ارسال پیامک می کنند.

  وی افزود: افراد کلاهبردار در این ترفند با ارسال پیامک به افراد مختلف، وی را برنده جایزه قرعه کشی یک شرکت بزرگ اعلام کرده و از او درخواست می کنند تا آدرس و تلفن خود را به همراه مشخصات کامل به شماره ای که اعلام می شود، ارسال کنند.

  رئیس پلیس فتا استان ایلام گفت: فرد قربانی بعد از ارسال اطلاعات پیامی را دریافت می کند مبنی بر اینکه اطلاعات ارسالی شما با اطلاعات شرکت همسان بوده لذا به منظور دریافت جایزه باید هزینه دریافت آن را به صورت نقدی به حساب اعلام شده، واریز کنید.

  وی در ادامه گفت: بعد از واریز وجه مورد نظر فرد قربانی متوجه می شود که از جایزه خبری نیست و گرفتار دام کلاهبرداران شده است.

  سرهنگ قبادزاده در همین رابطه از مردم خواست درصورت مواجهه با اینگونه موارد حتماً مراتب را به مرجع قضایی و یا سایت پلیس فتا گزارش کنند.

  پیامک تلفن رئیس پلیس فتا پلیس اطلاعات ارسال برنده کلاهبرداری جایزه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها