• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34266

  فیلم های رسوایی و تهران ۱۵۰۰ به ترتیب در تهران و شهرستان ها یک‌ونیم میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان فروش کردند.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، قطبی، مسئول فروش موسسه « فیلمیران» که پخش دو فیلم « رسوایی» و « تهران ۱۵۰۰» را برعهده دارد، در گفت و گویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، درباره فروش « رسوایی» اظهار کرد: « رسوایی» مسعود ده نمکی شب گذشته (دوشنبه) در تهران ۸۲ میلیون تومان فروش داشت که با این حساب جمع فروش این فیلم تا پایان ۱۲ فروردین در تهران به ۹۵۰ میلیون تومان رسید.
  وی ادامه داد: همچنین فروش « رسوایی» در سینماهای شهرستان ها بیش از ۵۰۰ میلیون تومان بوده است که با احتساب این ارقام، در مجموع فروش این فیلم در طول سه هفته گذشته به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسیده است.

  قطبی درباره فروش « تهران ۱۵۰۰» نیز بیان کرد: فروش « تهران ۱۵۰۰» به کارگردانی بهرام عظیمی دیشب در تهران ۵۰ میلیون تومان بوده که با این حساب فروش کلی این فیلم در سینماهای پایتخت تا پایان ۱۲ فروردین به ۵۵۰ میلیون تومان می رسد. همچنین فروش این فیلم در شهرستان ها در حدود ۳۰۰ میلیون تومان بوده و مجموع فروش « تهران ۱۵۰۰» ۸۰۰ میلیون تومان تخمین زده می شود.

  به گزارش ایسنا و بر اساس گفته سرتیپی، « رسوایی» در حدود ۶۰ سینما ی کشور و « تهران ۱۵۰۰» هم تا چند روز قبل در ۴۰ سینمای کشور نمایش داده می شوند.

  « رسوایی» جدیدترین فیلم مسعود ده نمکی است که در آن اکبر عبدی نقش یک روحانی را ایفا می کند. از دیگر بازیگران این فیلم هم می توان از الناز شاکردوست، محمدرضا شریفی نیا، کامران تفتی، اسماعیل خلج، مریم کاویانی، امیردژاکام، امیر نوری، تینا آخوندتبار، مهسا کامیابی و محبوبه بیات نام برد.

  همچنین انیمیشن « تهران ۱۵۰۰» اولین فیلم بلند سینمایی بهرام عظیمی است که در جشنواره سی ام فجر به نمایش درآمد. این فیلم روایتی فانتزی از شهر تهران در سال ۱۵۰۰ است و از تصویر سازی چهره هایی مانند هدیه تهرانی، بهرام رادان، مهران مدیری، گوهر خیراندیش، محمدرضا شریفی نیا، حبیب رضایی، مهتاب نصیرپور و حسام نواب صفوی بهره برده است.

   

  اکبر عبدی بهرام عظیمی پایتخت دانشجویان ایران رسوایی شهر تهران گوهر خیراندیش محمدرضا شریفی نیا مسعود ده نمکی هدیه تهرانی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها