• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34251

  جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه همچنان در شهرهای شمالی و برخی شهرهای جنوبی ترافیک وجود دارد، گفت: از توجه مردم به توصیه های پلیس و مدیریت سفرهای خود بویژه در دوره برگشت قدردانی می کنم.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم  سردار احمدرضا رادان پس از بازدید هوایی از شهر تهران و جاده های منتهی به پایتخت، از توجه مردم به توصیه های پلیس و مدیریت سفرها بویژه در دوره برگشت قدردانی کرد و اظهار داشت: شهرهای شمالی و برخی شهرهای جنوبی همچنان پرترافیک است اما در معابر و جاده ها ترافیک روان گزارش می شود. وی به خانواده هایی که امروز را در طبیعت به سر می برند نیز، توصیه کرد بازگشت به منازل را بطوری مدیریت کنند تا معابر و خیابان ها با ازدحام روبرو نشود.

  رادان افزود: آنهایی که پیش از ظهر در تفرجگاه ها و پارک ها مستقر شده اند ساعت ۴ یا ۵ بعد از ظهر مسیر بازگشت خود را انتخاب کنند، تا قبل از غروب آفتاب در شرایط بهتری به سمت منازل بازگردند.

  جانشین فرماند ناجا به مسافرانی که در مرحله سوم به سفر رفته اند نیز توصیه کرد ضمن رعایت موارد ایمنی و قوانین رانندگی بگونه ای بازگشت خود را مدیریت کنند که پنجشنبه و جمعه در منازل خود باشند.

  احمدرضا رادان پایتخت ترافیک جاده خانواده شهر تهران طبیعت مردم قدردانی رادان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها