• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34174

  پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، محدودیت و ممنوعیت های محورهای مواصلاتی کشور همزمان با روز طبیعت را اعلام کرد.

  به گزارش پارس به نقل از  خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیکی جاده های کشور در روز سه شنبه سیزدهم فروردین ماه را اعلام کرد.

  - عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه ها، بزرگراه ها و جاده های اصلی برون شهری کشور ممنوع است.

  محور هراز

  - تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است.

  - تردد انواع کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ فروردین از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

  محور فیروزکوه

  - تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ فروردین از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

  محور قدیم قزوین – رشت

  - تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ فروردین از قزوین به رشت و بالعکس ممنوع است.

  محور قدیم ساوه – همدان

  - تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ فروردین ماه از ساوه تا سه راهی دخان و بالعکس ممنوع است.

  گفتنی است، مرکزاطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راه راهور ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

  پلیس راه ترافیک جاده راهنمایی و رانندگی شبانه روزی شماره تلفن طبیعت طرح نوروزی محورهای مواصلاتی نیروی انتظامی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها