• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34033

  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تبریک فرارسیدن دوازدهم فرودین روز جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد:

  ناجا در سال ۱۳۹۲، تلاش می کند در جهت تحقق شعار سال، مقابله با قاچاق و مفاسد اقتصادی را در اولویت برنامه های خود قرار دهد و همچنین با تامین امنیت انتخابات، شاهد حضور جدی و حداکثری مردم قدرشناس ایران اسلامی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باشیم.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، نیروی انتظامی در این اطلاعیه آورده است: یوم الله دوازده فروردین ثبت برگ زرینی دیگر بر تارک درخشان و تابناک مجاهدت های استقلال طلبانه و آزادی خواهانه تاریخ بشری است که می توان به جرات آن را بی نظیر در تاریخ معاصر دانست.

  در این اطلاعیه آمده است که « یوم الله ۱۲ فروردین» ؛ سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روز تجلی مشارکت واقعی مردم در تعیین سرنوشت خود و از رخدادهای عظیم و استثنایی تاریخ معاصر در همه پرسی مردمی در رد یا قبول نوع و شکل حکومت خود در جهان است که در این روز عظیم مردم انقلابی و مومن ایران اسلامی در جهت تحکیم ارکان انقلاب اسلامی تازه متولد شده ایران با تصمیم قاطع و اکثریت قریب به اتفاق ۹۸.۲ درصد آرای آری خود، وحدت ملی و یکپارچگی و انسجام اسلامی خود را به نمایش گذاشتند و با این انتخاب آگاهانه در همه پرسی فراگیر خود تاریخ ساز شده و طومار استبداد و ظلم ۲۵۰۰ ساله رژیم ستم شاهی را برچیده و دست ردی بر سینه زورگویان خارجی زده و به دوران سیاه استعمار و استبداد ستم شاهی در ایران پایان داده و آن را به زباله دان و موزه عبرت های تاریخ سپردند.

  این بود نقش محوری و کلیدی مردم در تعیین مستقیم سرنوشت خود که تاریخ آن را ثبت و ضبط کرد. این واقعه عظیم بر تارک آن به تلالو نشسته است و صدای سیلی ای که استکبار جهانی از ملت قهرمان ایران خورد در طول دوران طنین انداز است.

  این همان تحقق شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی است و بیانگر این واقعیت که مردم مبارزه ایران ملتی عدالتخواه و آزادی طلب هستند و هرگز اجازه دخالت در تعیین سرنوشت خود را به بیگانگان نمی دهند.

  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۲، که توسط مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای « مدظله العالی» با نام سال « حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» نام گذاری شده است تلاش می کند در جهت تحقق این شعار، مقابله با قاچاق و مفاسد اقتصادی را در الویت برنامه های خود قرار دهد و همچنین با تامین امنیت انتخابات، شاهد حضور جدی و حداکثری مردم قدرشناس ایران اسلامی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باشیم.

  انتخابات انتخابات ریاست جمهوری جمهوری اسلامی ایران جهان حضرت امام حماسه سیاسی دانشجویان ایران زباله مقام معظم رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها