• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33975

  رئیس ستاد تسهیلات سفرهای کشور درباره وضعیت سفرها در روز دهم فروردین ماه گفت: در این روز ۴ میلیون و ۲۲۵ هزار و ۴۸۰ نفر در سراسر کشور، اقامت شبانه داشتند و از سوی دیگر نیز، هیچ مرکز گردشگری، حکم تعلیق و تعطیلی دریافت نکرده است.

  به گزارش پارس منوچهر جهانیان در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از ستاد تسهیلات سفرهای استانها در روز دهم فروردین ماه ۴ میلیون و ۲۲۵ هزار و ۴۸۰ نفر اقامت شبانه ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشتهرشد ۱۴ درصدیرا نشان می دهد.

  وی آمار بازدید از موزه ها و مراکز گردشگری را در این روز، یک میلیون و ۸۵۶ هزار و ۱۵۱ نفر اعلام کرد که نسبت به سال گذشته ۲۲ درصد رشد دارد.

  رئیس ستاد تسهیلات سفرهای کشور افزود: یک میلیون و ۶۴۸ هزار و ۳۵۷ نفر نیز از نمایشگاه ها و برنامه های فرهنگی و مذهبی بازدید داشته اند.

  جهانیان آمار بازدیدهای نظارتی از مراکز گردشگری در دهمین روز از فروردین ماه را نیز ۶۵۸ مورد اعلام کرد و گفت: ۴۵ مورد تشویق، ۳۸ مورد تذکر و ۱۷ مورد اخطار صادر شده است.

  وی ادامه داد: در این روز هیچ مرکز گردشگری حکم تعلیق و تعطیلی دریافت نکرده است.

  معاون گردشگری کشور استانهایی که در روز دهم عید، بیشترین اقامت شبانه گردشگر را تجربه کردند به ترتیب استانهای مازندران، هرمزگان، فارس، گیلان و اصفهان اعلام کرد.

  اصفهان برنامه های فرهنگی جامعه رشد گردشگری معاون موزه روز کشور فروردین

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها