• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33792

  معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران گفت‌: آتش‌نشانان تهران در روز طبیعت (سیزدهم فروردین) با استقرار بیش از۳۶۲ تیم عملیاتی موقت و سیار در نقاط مختلف کلانشهر تهران آماده ارائه خدمات ایمنی به شهروندان هستند.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، فتح الله تیموری درباره آماده باش آتش نشان ها در روز طبیعت اظهار داشت: سازمان آتش نشانی تهران به منظور افزایش ضریب ایمنی و ارائه خدمات ایمنی مطلوب و به موقع به شهروندان در روز سیزدهم فروردین علاوه بر آماده باش ۱۰۰ ایستگاه آتش نشانی، در نقاط مختلف شهر در بیش از ۳۶۲ نقطه اصلی و مهم نیز پایگاه های موقت و سیار مستقر خواهد کرد.

  وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، آتش نشانان تهران در این دو روز با در اختیار داشتن تجهیزات ایمنی و ۱۵۵ دستگاه خودروی سنگین و سبک و ۱۰۷ دستگاه موتورسیکلت آتش نشانی و نجات همچون همیشه آماده خدمت به شهروندان هستند.

  تیموری خاطرنشان کرد: در روز طبیعت (۱۳ فرودین) سازمان آتش نشانی تهران با استقرار ۳۶۲ تیم عملیاتی موقت و سیار در میادین، مراکز مهم شهر، خیابان ها و تقاطع های اصلی، پارک ها، بزرگراه ها و دیگر مناطق شهری از جمله مراکز فرهنگی و تفریحی، محدوده کلانشهر تهران را در پوشش ایمنی خود دارد.

  معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد: علاوه بر این، ایستگاه های آتش نشانی مناطق مختلف تهران در این روز نیز همچون روزهای دیگر سال فعالیت ها و برنامه های عادی خود را انجام می دهند و آتش نشانان حاضر در این ایستگاه ها برای اجرای عملیات امداد و نجات در صحنه حوادث احتمالی آمادگی کامل دارند.

  آتش نشانی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آماده باش امداد و نجات بزرگراه پوشش سازمان آتش نشانی طبیعت معاون موتورسیکلت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها