• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33759

  عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراهها، بزرگراه‌ها و جاده‌های اصلی برون شهری کشور ممنوع است.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری تسنیم، عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراهها، بزرگراه ها و جاده های اصلی برون شهری کشور ممنوع است. محور کرج-چالوس

  - تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج-چالوس و بالعکس ممنوع است.

  - تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج-چالوس از ساعت ۱۲ روز گذشته جمعه ۹ فرودین ماه الی ساعت ۱ بامداد روزهای بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده.

  محور هراز

  - تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است.

  - تردد انواع کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ فروردین از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

  محور فیروزکوه

  - تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ فروردین از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

  محور قدیم قزوین – رشت

  - تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ فروردین از قزوین به رشت و بالعکس ممنوع است.

  محور قدیم ساوه – همدان

  - تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ فروردین ماه از ساوه تا سه راهی دخان و بالعکس ممنوع است.

  گفتنی است، مرکزاطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راه راهور ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان عزیز کشورمان است.

  بزرگراه پلیس راه جاده سوختی و فاسد شدنی شبانه روزی شماره تلفن طرح نوروزی محور کرج چالوس موتورسیکلت وسایل نقلیه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها