• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33745

  مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهر تهران گفت: ۲ هزار بوستان منطقه ای و فرامنطقه ای و جنگلی شهر تهران پذیرای شهروندان تهرانی در روز طبیعت خواهند بود.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، علی محمد مختاری با بیان این مطلب اظهار داشت: به غیر از بوستان های شهر، حاشیه سبز بزرگراه ها نیز در روز طبیعت در اختیار شهروندان گذاشته خواهد شد.

  وی بهسازی بوستان ها، ترمیم قطعات فضای سبز و انجام عملیات به زراعی را از جمله تمهیدات صورت گرفته در راستای کاهش خسارت به فضای سبز نام برد و ادامه داد: از شهروندان نیز تقاضا داریم دقت و توجه بیشتری در نگهداری فضای سبز داشته باشند و به ویژه هنگام ترک محل استقرار خود از خاموش بودن آتش افروخته شده اطمینان حاصل کنند.

  مختاری همچنین به برخی اقدامات در نظر گرفته شده در روز طبیعت اشاره کرد و گفت: استقرار مخازن زباله در مقابل در ورودی بوستان ها، نصب واحدهای بهداشتی سیار در بوستان های بزرگ جنگلی، آماده سازی نمازخانه در بوستان های بزرگ جنگلی و فرامنطقه ای، نصب اجاق های سیار و تهیه هیزم در بوستان های جنگلی، استقرار اورژانس تهران و اورژانس شرکت شهر سالم شهرداری در بوستان های فرامنطقه ای، تامین آب آشامیدنی در بوستان های جنگلی و. . از جمله تمهیدات لازم درروز طبیعت است.

  بزرگراه زباله شهر تهران شهرداری طبیعت فضای سبز روز بوستان کامل جنگلی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها