• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33741

  معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۹۵ درصد از ۵۰ میلیون جابه‌جایی کشور سهم حمل و نقل جاده‌ای بوده است.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، شهریار افندی زاده صبح امروز اظهار کرد: جابه جایی از محورهای ارتباطی کشور در سه روز نخست فروردین ماه امسال از مرز ۵۰ میلیون نفر گذشت.

  معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: ۲ هزار گشت راهداری در تردد بین جاده ها و ارائه خدمات به مسافران نوروزی نظارت می کنند. ازنظر تردد استان خراسان رضوی پس از تهران و مازندران در رتبه سوم کشور قرار دارد.

  وی در بازدید از طرح های اداره کل حمل ونقل و پایانه های خراسان رضوی در مشهد گفت: ۹۵ درصد از ۵۰ میلیون جابه جایی کشور سهم حمل و نقل جاده ای بوده است.

  افندی زاده تصریح کرد: از طریق ۹۵۰دستگاه تردد شمار نصب شده در جاده های کشور از ۲۴ اسفند ماه تا دوم فروردین حدود ۶۱ میلیون تردد ثبت شده است.

  رئیس سازمان راهداری حمل ونقل جاده ای گفت: هزار و ۴۰۰ گروه راهداری و ۱۱ هزار و ۵۰۰ راهدار در نوروز در جاده های کشور مستقر شده اند و آماده خدمت رسانی به مسافران هستند.

  گفتنی است شکایات زائران و مجاوران بارگاه رضوی از طریق شماره تماس های ۲-۷۲۸۳۰۰۱ و ۷۰۴۵ و سایت razavi-chto. ir و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۱۱۰ ستاد تسهیلات زائران خراسان رضوی پیگیری می شود.

  استان خراسان رضوی تسهیلات زائران خراسان رضوی جاده حمل و نقل خدمت رسانی به مسافران خراسان رضوی مسافران نوروزی مشهد معاون وزیر راه و شهرسازی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها