• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33736

  معاون برنامه‌ریزی استانداری تهران با اشاره به توزیع روزانه ۱۰۰ تن میوه در میادین میوه و تره‌بار گفت: اتحادیه میوه‌فروشان استان تهران باید پاسخگوی دلیل بی‌سامانی در افزایش قیمت میوه باشد.

  به پزارش پارس ؛ نعمت الله ترکی در گفت وگو با فارس، درباره افزایش قیمت میوه در ایام تعطیلات نوروز اظهار داشت: از امروز تا پایان فروردین، در ۱۵ میدان میوه و تره بار شهر تهران روزانه یکصد تن میوه توزیع می شود.

  وی به افزایش بی رویه قیمت میوه ها اشاره کرد و ادامه داد: اتحادیه میوه فروشان استان تهران باید پاسخگوی علت این بی سامانی در بازار میوه باشد و در صورتی که افزایش قیمت بی رویه داده باشند، شدیداً با آنها برخورد می شود.

  ترکی با بیان اینکه اتحادیه های در جلسات تنظیم بازار قول همکاری داده بودند، خاطرنشان کرد: مسئولان اتحادیه و انجمن میوه و مرکبات احضار شده اند تا نسبت به افزایش قیمت ها در ایام تعطیلات نوروز پاسخگو باشند.

  معاون برنامه ریزی استانداری تهران بیان داشت: میوه ای که در بازار با این سقف و رقم عرضه می شود، سودجویی و زیاده خواهی است؛ میوه فروشان پرتقال یا سیب را از ۶ ماه پیش خریداری کرده و در انبارها نگه داشته اند در صورتی که هزینه انبار نیز اضافه شود، قیمت پرتقال و سیب مشخص است و نباید به این میزان افزایش یابد.

  وی بیان داشت: با افرادی که در این مدت کوتاهی کردند و نظارتی بر بازار میوه نداشتند، برخورد می شود و باید پاسخگو باشند.

  استان تهران استانداری تهران افزایش قیمت ایام تعطیلات نوروز تنظیم بازار شهر تهران مرکبات معاون برنامه ریزی میادین میوه و تره میوه و تره بار

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها