• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33564

  مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به ایام فاطمیه خواستار رعایت ارزشهای اسلامی در ایام نوروز شد.

  به گزارش پارس حجت الاسلام مهدی عربپور در گفتگو با مهر اظهارداشت: سنتهای نوروز در راستای افزایش تعاملات اجتماعی و کمک به محرومان و فقرا ارزشمند است اما در سال جاری ایام فاطمیه نیز در ایام نوروز قرار گرفته است و باید حریم ارزشهای اسلامی و اعتقاداتمان را درکنار ایام نوروز حفظ کنیم.

  وی ایام فاطمیه را با اهمیت و حضرت فاطمه (س) را الگوی زن ایرانی دانست و گفت: زنان ایران باید مطالعه و بررسی بیشتری را در خصوص سیره زندگی این بانوی بزرگ جهان اسلام انجام دهند.

  مدیر کل تبلیغات اسلامی کرمان گفت: به دلیل اهمیت شخصیت این بانوی بزرگ باید نهایت دقت در برگزاری مراسم های نوروزی انجام شود.

  وی بیان کرد: رعایت ارزش های اسلامی در کنار سنت های نوروز از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد.

  وی گفت: برگزاری آئین های نوروز فضایی برای تعاملات اجتماعی ایجاد می کند و این عید به واسطه برخی ارزش ها از قبیل دید و بازدید خانوادگی، کمک به محرومان، صله ارحام و مورد تأیید اسلام واقع شده که لازم است مؤمنان اصول و ارزش های اسلامی را نیز در این ایام رعایت کنند.

  وی خاطرنشان کرد: مردم به احیای ارزش های اسلامی علاقه مند هستند و چنانچه برنامه های فرهنگی و مراسم مذهبی پرمحتوا باشد مشارکت مردم بیشتر خواهد بود.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان با توجه به تقارن ایام فاطمیه با نوروز گفت: رعایت ارزش های اسلامی در کنار سنت های نوروز از اهمیت بسیار ویژه برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد.

  ارزش های اسلامی ایام فاطمیه ایام نوروز ایران برنامه های فرهنگی تبلیغات اسلامی تبلیغات اسلامی استان جهان اسلام حضرت فاطمه نوروز
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها