• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33463

  فرماندار اردبیل اجرای طرح راهیان نور را در راستای حفظ ارزش‌های دفاع مقدس به عنوان سند تاریخی ماندگار و هویت ملی عنوان کرد.

  به گزارش پارس به نقل از  ایسنا، کاظم دبیر که در جلسه هماهنگی اعزام کاروان راهیان نور اردبیل به مناطق عملیاتی جنوب کشور سخن می گفت، افزود: دفاع مقدس هویت ملی ما محسوب می شود و حفظ این هویت ارزشمند و پاسداشت و آشنایی با آن وظیفه تک تک افراد جامعه است که این مهم با طرح راهیان نور محقق می شود.

  وی اعزام کاروان راهیان نور را یک حرکت شایسته فرهنگی دانست و یادآور شد: آشنایی با فداکاری های رزمندگان، تضمین کننده انقلاب اسلامی در مواجهه با همه بحران های پیش روی ملت ایران است.

  دبیر تاکید کرد: انتقال مفاهیم جنگ با یادآوری ایثارگری های آن دوران و اطلاع رسانی در زمینه مظلومیت و اقتدار فرزندان ملت به عنوان یک سند تاریخی ماندگار و هویت افتخار آمیز ملی باید به عنوان ارزش دینی و انقلابی، صادقانه و امانت دارانه به نسل های آینده تبیین و منتقل شود.

  وی همچنین با اشاره به اعزام بیش از ۳۱۰۰ نفر از شهروندان اردبیل به مناطق عملیاتی جنوب کشور در ایام نوروز ادامه داد: این تعداد از روز ۲۹ اسفند ۹۱ تا روز ۱۵ فرودین ۹۲ اعزام می شوند.

  به گفته دبیر پیش از این نیز ۱۰۰۰ زائر دانشجو به این مناطق یاد شده اعزام شده بودند.

  ارزش های دفاع مقدس اعزام کاروان راهیان نور انقلاب اسلامی ایام نوروز جامعه جنگ دفاع مقدس راهیان نور ملت ایران مناطق عملیاتی جنوب کشور
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها