• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33281

  رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: ترافیک در محورهای مواصلاتی استان قزوین نیمه‌ سنگین و در بزرگراه قزوین - تهران سنگین است و از بامداد امروز تاکنون تصادف منجر به جرح یا فوت در محورهای مواصلاتی این استان رخ نداده است.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، سید مظفر حسینی در خصوص وضعیت ترافیکی جاده ها و آزاد راه های این استان اظهار داشت: ترافیک در همه آزادراه ها، بزرگراه ها و جاده های استان قزوین نیمه سنگین است.

  وی افزود: وضعیت ترافیکی در بزرگراه قزوین به تهران نیز سنگین است ولی هیچ گونه راه بندان و یا مانعی برای تردد خودروها وجود ندارد. رئیس پلیس راه استان قزوین تصریح کرد: ترافیک در جاده های بویین زهرا به اشتهارد و همدان نیز دارای ترافیک نیمه سنگین قابل توجهی است.

  این مسئول بیان داشت: تردد هرگونه موتورسیکلت در بزرگراه ها و آزادراه ها نیز ممنوع است. حسینی خاطرنشان کرد: امروز نیز هیچ گونه تصادف منجر به جرح و یا فوت در محورهای مواصلاتی استان قزوین تاکنون گزارش نشده است.

  وی خطاب به مسافران نوروزی و رانندگان خودروها تأکید کرد: رانندگان خودروها باید با رعایت فاصله طولی، بستن کمربند ایمنی توسط همه سرنشینان خودرو، پرهیز از کارهایی که موجب حواس پرتی راننده می شود، پرهیز از عجله و شتاب زدگی و همچنین رعایت سرعت مجاز سفر خوبی را برای خود، خانواده و دیگر هم وطنانمان رقم بزنند.

  آزاد راه بزرگراه پلیس راه استان ترافیک تصادف خودرو فوت محورهای مواصلاتی محورهای مواصلاتی استان موتورسیکلت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها