• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33251

  در تصادفات رانندگی که صبح امروز سه شنبه ۶ فروردین ماه سال ۹۲ در جاده طبس به اصفهان و محور سبزوار رخ داد ۴ نفر کشته و ۹ نفر دیگر مصدوم شدند.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، سرهنگ محمدرضا مهماندار، رئیس مرکز کنترل و فرماندهی راهور ناجا صبح امروز سه شنبه از کشته شدن ۳ نفر و مصدومیت ۳ نفر دیگر در حادثه برخورد یک دستگاه پژو روآ با یک دستگاه پراید خبر داد و به فارس گفت: ساعت ۶ صبح امروز در کیلومتر ۳۴ جاده طبس به اصفهان بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو روآ با یک دستگاه سواری پراید ۳ نفر جان خود را از دست دادند و ۳ نفر مجروح شدند.

  وی در ادامه گفت: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه تجاوز به چپ از جانب راننده سواری پراید اعلام شده است.

   
  یک کشته و ۶ مجروح در سه سانحه رانندگی در محور سبزوار


  سه سانحه رانندگی صبح امروز سه شنبه در محور سبزوار یک کشته و ۶ مجروح برجای گذاشت.

  جانشین فرمانده پلیس راه خراسان رضوی  گفت: در یکی از این حوادث که در ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح امروز سه شنبه در کیلومتر ۵۰ باند جنوبی محور شاهرود – سبزوار روی داد یک خودرو سواری پیکان واژگون و یکی از سرنشینان آن کشته شد. در این حادثه ۲نفر هم مجروح شدند.

  سرهنگ امیاری افزود: واژگونی یک خودرو پراید در کیلومتر ۱۰ محور سبزوار- نیشابور در ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه امروز سه شنبه نیز منجر به مجروح شدن ۳ سرنشین آن شد.

  جانشین فرمانده پلیس راه خراسان رضوی افزود: همچنین در ساعت ۶و ۴۵ دقیقه امروز سه شنبه بر اثر واژگونی یک خودرو پراید در باند شمالی محور سبزوار شاهرود یک نفر مجروح شد.

  سرهنگ امیاری علت این سه حادثه را خستگی و خواب آلودگی رانندگان این خودروها اعلام کرد.

  اصفهان پژو پلیس راه تجاوز تصادف تصادفات رانندگی جاده خراسان رضوی خستگی و خواب آلودگی سرهنگ محمدرضا مهماندار
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها