• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33192

  رییس معاونت مبارزه با جعل و کلاهبرداری ناجا گفت: هموطنان در ایام سفر برای تبادل مبالغ توسط خودپردازها اطلاعات بانکی و شخصی خود را پیامک نکنند.

  به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: سرهنگ مهرداد امیدی گفت: به طور حتم هموطنان جهت پیشگیری از هر نوع سرقت وجوه نقد خود را  در ایام سفر حمل و نقل نخواهند کرد و از طریق عابر بانک ها اقدام به پرادخت پول می کنند، ولی بازهم در این خصوص باید از به نکاتی توجه کنند.
   
  رییس معاونت مبارزه با جعل و کلاهبرداری ناجا در ادامه اظهار داشت: یکی از آن نکات قابل توجه و  مهم ندادن پیامک حاوی اطلاعات شخصی و بانکی به سایرین و آشنایان است چرا که منفعت طلبان در کمین جهت سرقت اموال هموطنان نشسته اند.
   
  این مقام مسئول انتظامی ادامه داد: همچنین هموطنان باید به خاطر داشته باشند که استفاده از زبان انگلیسی دستگاه خودپرداز مخصوص کسانی است که با زبان فارسی آشنا نیستند و  برای اطمینان از واریز شدن پول به کارت بانکی شما فقط قسمت درخواست موجودی را انتخاب کنید و به بخش انتقال وجه وارد نشوید.
   
  وی در پایان خاطر نشان کرد: مسافران نوروزی  مراقب افرادی باشند که در مقابل دستگاه خودپرداز به بهانه کمک کردن قصد سوءاستفاده از کارت شما را دارند و مراقبت پیامک هایی باشید که به شما مژده برنده شدن در قرعه کشی را می دهند.

  پول پیامک حمل و نقل سرقت عابر بانک مسافران نوروزی اطلاعات nbsp بانکی هموطنان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها