• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33173

  مدیر کل حریم شهر تهران با اشاره به نظارت ویژه از محدوده حریم به منظور جلوگیری از تخلفات در این محدوده، گفت: نظارت ویژه بر این محدوده از ۲۵ اسفند ماه آغاز شده و تا ۲۵ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، سید صباح الدین متقی با بیان این مطلب گفت: در راستای صیانت از حریم پایتخت، کمیته ای متشکل از مدیر کل حریم، مدیر عامل شرکت شهربان و حریم بان و معاونان شهرسازی مناطق دارای حریم تشکیل شد و در هفت منطقه نیز تشکلی با عنوان صیانت از حریم ایجاد شده است.

  وی افزود: این تشکل از ۲۵ بهمن ماه آغاز به کار کرده است و تا ۲۵ فروردین کنترل و نظارت بر حریم شهر را به شکل جدی تری دنبال می کند.

  مدیر کل حریم شهر تهران با تاکید بر برخورد قاطع با متخلفات در حریم شهر خاطر نشان کرد: با اقداماتی که در این حوزه انجام می شود امیدواریم تا شهروندان در ایام تعطیلات نوروز بتوانند از این محدوده به عنوان مکانی برای تفریح و گذران اوقات فراغت خود استفاده کنند.

  متقی تصریح کرد: طی ایام تعطیلات نوروز، اقدامات لازم در خصوص جلوگیری از تجاوز به حریم، تخلیه نخاله ها در محدوده حریم، تغییر کاربری حریم و غیره با جدیت صورت می گیرد.

  وی ابراز امیدواری کرد تا با اجرای طرح جامع حریم شهر، از پهنه های تعریف شده در حریم، با عنوان قطب های گردشگری، پردیس های علمی، فضاهای ورزشی و غیره به بهترین شکل استفاده شود.

  اوقات فراغت ایام تعطیلات نوروز پایتخت تجاوز تغییر کاربری شهر تهران کنترل و نظارت گردشگری مدیر عامل شرکت حریم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها