• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33172

  معاون گردشگری کشور با اعلام اینکه مشوق‌هایی چون تخفیف ۴۰درصدی در اقامتگاه‌های تهران در ایام نوروز باعث رونق گردشگری پایتخت شد، گفت: در این ایام حداقل ۴۰ درصد رشد در ورود گردشگر به تهران داشته‌ایم.

  به گزارش پارس به نقل از افکارنیوز، منوچهر جهانیان عصر امروز از پایگاه امداد و نجات و پایگاه اطلاع رسانی گردشگری استان تهران در محل عوارضی اتوبان تهران - قم بازدید کرد.

  وی در حاشیه این بازدید به توزیع سفرهای نوروزی مردم به استان های مختلف کشور اشاره کرد و گفت: امسال به معنای واقعی توزیع سفر در کشور رخ داد و مردم به شهرهایی سفر کردند که در سال های پیش، خیلی به سراغ آنها نمی رفتند.

  رئیس ستاد تسهیلات سفرهای کشور درباره رونق گردشگری پایتخت در نوروز امسال نیز گفت: طی روزهای نیمه نخست سفرهای مردم، تهران از رشد ۴۰ درصدی در زمینه ورود گردشگر برخوردار شده است که نتیجه مشوق هایی چون تخفیف ۴۰ درصدی در مراکز اقامتی است.

  جهانیان افزود: علاوه بر این مشوق ها، اطلاع رسانی از جاذبه های گردشگری استان ها نیز باعث رونق گردشگری و افزایش ورودی ها می شود.

  استان های مختلف کشور ایام نوروز پایتخت پایگاه امداد و نجات جاذبه های گردشگری استان رشد سفرهای نوروزی قم گردشگری گردشگری استان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها