• لینک کوتاه
 • کد خبر: 331317

  استانداری تهران به اظهارات رئیس سازمان لیگ واکنش نشان داد.

  به گزارش پارس به نقل از مشرق پیام براز‌جانی درباره اظهارات مطرح شده از سوی رئیس سازمان لیگ درباره لغو تمام مسابقات ورزشی توسط کمیته اضطرار آلودگی هوا،‌ اظهار داشت: در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا نماینده وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشت؛ با توجه به اینکه طبق تصمیم این کمیته همه فعالیت‌های ورزشی در مدارس و مکان‌های عمومی شهر تهران لغو شد از نماینده وزارت ورزش درخواست شد با هماهنگی سازمان لیگ، برای حفظ سلامتی تماشاگران و بازیکنان در صورت امکان زمان بازی‌های فردا به وقت دیگری مؤکول شود.

  وی ادامه داد: هیچ‌کس منکر خطرناک بودن آلوگی هوا برای کودکان نیست ضمن اینکه معتقد هستیم آلودگی هوا برای همه افراد مضر است ولی به دلیل تعطیلی‌های هفته گذشته و در پیش بودن امتحانات در مدارس، امکان تعطیلی مجدد آنها وجود نداشت و دست کمیته اضطرار برای این کار بسته بود.

  دبیر شورای اطلاع‌رسانی و ارتباطات استانداری تهران تصریح کرد: در صورت برقرار بودن بازی فوتبال بسیاری از مردم به عنوان تماشاچی برای دیدن بازی به ورزشگاه خواهند رفت که این امر در شرایط آلودگی هوا برای شهروندان نیز مضر است. اما قرار بود این کار با هماهنگی سازمان لیگ صورت گیرد.

  آلودگی هوا استانداری تهران سازمان لیگ کودکان وزارت ورزش و جوانان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها