• لینک کوتاه
 • کد خبر: 33057

  معاون عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی، آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تا روز دوشنبه پنجم فروردین ماه اعلام کرد.

  به گزارش پارس، سرهنگ صمد اسفندیاری در گفت وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، با اعلام آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور، گفت: در حال حاضر در استان البرز، محور کرج - چالوس از میدان امیرکبیر تا سد کرج ترافیک سنگین و از سد کرج تا شهرستانک ترافیک نیمه سنگین است.

  به گفته وی، در استان مازندران محور هراز، پلور تا گزنک و محور چالوس - کرج محدوده پل زنگوله نیز ترافیک نیمه سنگین است.

  اسفندیاری همچنین گفت: در اکثر محورهای استان گلستان و مازندران و همچنین محور چمن بید در استان خراسان شمالی بارش باران و در محور توسکستان به شاهرود استان گلستان هم اکنون بارش برف حاکم است.

  مهم ترین تصادفات ۲۴ ساعت گذشته
  وی به مهم ترین تصادفات ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: روز گذشته در استان اصفهان، کیلومتر ۲۰ محور سمیرم به یاسوج در ساعت ۱۲ و ۲۵ دقیقه واژگونی وانت مزدا دو فوتی و سه مجروح بر جای گذاشت که علت این تصادف عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی بوده است.

  معاون عملیات پلیس راه ناجا بیشترین علت تصادفات را به ترتیب عدم توجه به جلو (۳۰ درصد) ، تخطی از سرعت مطمئنه (۲۱ درصد) و انحراف به چپ و عدم رعایت حق تقدم (هر کدام با ۱۴ درصد) عنوان کرد و گفت: ۳۷ درصد از مجموع تصادفات نیز به دلیل واژگونی بوده است.

  وی همچنین درباره یک طرفه شدن جاده کرج – چالوس گفت: از آنجا که روز گذشته آخرین روز دور اول تعطیلات بود جاده کرج – چالوس از ساعت بعدازظهر ۳ تا ۱۲ شب یک طرفه شد، اما اکنون این جاده دو طرفه است.

  استان مازندران بارش برف پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی ترافیک تعطیلات جاده خراسان شمالی خستگی و خواب آلودگی دانشجویان ایران محور کرج چالوس

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها