با به اهتزاز درآوردن پرچم حرم رضوی دراردوگاه ثامن الائمه (ع)

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 32994

  مراسم معنوی به اهتزاز درآوردن پرچم سبزگنبد حرم ثامن‌الائمه (ع) در اردوگاه ثامن‌الائمه در سومین روز از بهار طبیعت با حضور زائران راهیان نور و مسئولان محلی اهواز برگزار شد.

  به گزارش  پارس به نقل ازایسنا، حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری در این مراسم به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: ما باید هوشیار باشیم وقتی حضرت آقا کلمه حماسی را در شعار سال بکار می برند مفهوم آن این است که دشمن هجوم آورده و یا در حال پیشروی است. حرکت ما در سال باید حماسی باشد و تا حرکت حماسی نباشد نتیجه اس نمی گیریم.

  وی به بیان آسیب های عرصه سیاست واقتصاد پرداخت و گفت: در عرصه اقتصاد پنج آسیب در حال حاضر ما را تهدید می کند که عبارتند ازاسراف و تبذیر، عافیت طلبی، خوش گذرانی، تجمل گرایی و ربا.

  وی با توضیح مصادیق و توضیحات برای هریک از عوامل فوق ادامه داد: از آسیب های عرصه سیاست نیز در شرایط کنونی می توان به نبود دغدغه برای حزب الله نام برد. متاسفانه امروز هر کسی برای حزب و باند خود کار می کند و برای حزب خدا کار نمی کند. دومین تهدید سیاست امروز سیاست آلوده به خیانت و دروغ است. در حالی که حضرت امام فرمودند سیاست ما عین دیانت ماست. هر کسی مسئولیت و مدیریت بالاتری داشته باشد در واقع خادم تر است نه اینکه امتیازات مالی آن بیشتر است.

  وی دنیاطلبی و دنیاگرایی را از دیگر تهدیدات عرصه سیاست دانست و عنوان کرد: بزرگترین و مهمترین آسیب عرصه سیاست زاویه گرفتن از ولایت است.

  این مراسم معنوی هرساله در ایام نوروز در یادمان و اردوگاه ثامن الائمه (ع) با حضور زائران و مشتاقان سرزمین های نور برگزار و پرچم بارگاه منور رضوی در این اردوگاه به اهتزاز درمی آید.

  اقتصاد ایام نوروز حرم رضوی حزب الله حضرت امام راهیان نور طبیعت مقام معظم رهبری الائمه ثامن
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها