• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32975

  شرکت Apacer حافظه جامدی را با نام SDM۴ ۷P/۱۸۰D SSD روانه بازار کرده است که در خانواده حافظه‌های جانبی فوق باریک طبقه‌بندی می‌شود.

  شرکت Apacer حافظه جامدی را با نام SDM۴ ۷P/۱۸۰D SSD روانه بازار کرده است که در خانواده حافظه های جانبی فوق باریک طبقه بندی می شود تا کاربرانی که علاقمند به استفاده از گوشی های هوشمند و رایانه های لوحی هستند بتوانند این محصول را به عنوان یک دستگاه الکترونیکی کوچک و کاربردی با خود حمل کنند.

  به گزارش فارس به نقل از آی تی پی، حافظه جامد SDM۴ ۷P/۱۸۰D در دو مدل و با ضخامت های ۶.۴۲ و ۶.۹۰ میلیمتر ارایه شده که وزن آن ها بین ۳ و ۵ گرم است و هر دوی آن ها می توانند تا ۳۲ گیگابایت اطلاعات را در خود جا دهند.

  این حافظه های جامد به صورت ضد شوک، ضد لرزش های شدید و ضد ضربه ساخته شده اند و میزان مصرف انرژی در آن ها به حداقل ممکن رسیده است، مراکز توسعه دهنده نرم افزاری می توانند ابزارهای کاربردی برای این محصول را ارتقا دهند.

  این طور که شرکت Apacer اعلام کرده است، هر یک از این دو محصول نسبت به حافظه های جایگزین mSATA مبتنی بر فناوری SSD تا ۴۰ درصد کوچکتر شده اند و به راحتی می توان از آن ها برای انواع دستگاه های الکترونیکی همراه استفاده کرد.

  آی تی انرژی جهان خانواده رایانه فناوری گوشی های هوشمند وزن حافظه جامد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها