فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا (ص) :

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 32910

  فرمانده قرارگاه خاتم‌الاوصیا (ص) گفت: کسانی که به سفر راهیان نور می‌آیند، اشرف آنها همین خادمین هستند به همین خاطر وقتی یک خادم به مناطق زیارتی دفاع مقدس می‌آید باید هدفش این باشد که مقصود این سفر خودش است. پس باید به خودسازی خودش، مسیری که می‌رود و خدمتی که می‌کند، توجه کند.

  به گزارش  پارس به نقل ازایسنا، حسین یکتا که در حاشیه بازدید از زیارتگاه طلائیه سخن می گفت، افزود: اگر بخواهیم درباره خادم و خادمی و یادمان و یادمان داری صحبت کنیم، تعبیر ما این است که اینجا یک خادم، یک یادمان و یک زائر داریم؛ یعنی خادمی که برای خدمت به زائرین یادمان ها حضور پیدا می کند.

  وی ادامه داد: من وقتی با خادم ها صحبت می کنم، می گویم نه یادمان و نه زائر موضوع ماست؛ بلکه موضوع خود خادم ها هستند. اینکه جوان ها به اردوهای جهادی می روند، فکر می کنند روستا را می سازند درحالی که روستا آنها را می سازد. در ارتباط با خادمین راهیان نور هم همین موضوع صادق است یعنی خادمی، این خادم ها را می سازد.

  یکتا اظهار کرد: در واقع هر چه خادم در محضر شهیدان باشد و از شهر و دیار و زندگی اش منقطع تر باشد، متصل تر است؛ در نتیجه نگاهش به زندگی تغییر می کند.

  دفاع مقدس راهیان نور زائران فرمانده خاتم قرارگاه خادم خادمین الاوصیا یادمان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها