• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32888

  فرماندار چالوس از افزایش ۲۰ درصدی ورود مسافران و گردشگران نوروزی در دو روز نخست فروردین امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا- منطقه مازندران، سید" قدیر رضایی" امروز سوم فروردین ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسافران و گردشگران نوروزی با افزایش ۲۰ درصدی توانستند در مراکز رزرواسیون ویلاها و خانه های استیجاری و هتل آپارتمان ها اسکان داده شوند.

  وی ادامه داد: ستاد تسهیلات سفر شهرستان چالوس جهت خدمت رسانی و ارائه خدمات مناسب به گردشگران آماده است.

  رضایی تصریح کرد: واحدها و پایگاه های اورژانس و بیمارستان ها برای سرویس دهی و ارائه ی خدمات به مسافران و گردشگران آمادگی کامل دارند.

  فرماندار چالوس با اشاره به رضایتمندی کامل مسافران و گردشگران از عملکرد ستاد تسهیلات سفر در ارزیابی های صورت گرفته است، افزود: پلیس راهور شهرستان چالوس با تلاش شبانه روزی خود بر کنترل جریان ترافیکی و هدایت و راهنمایی مسافران نظارت کامل دارد.

  وی از اسکان تعداد قابل توجهی از فرهنگیان در مدارس سطح شهرستان توسط ستاد اسکان آموزش و پرورش شهرستان چالوس خبر داد.

  او از ورود ۱۵ هزار انواع خودرو به مجتمع نمک آبرود در دو روز گذشته خبر داد و گفت: به دلیل وضعیت جوی مناسب امسال شاهد حضور بیشتر مسافران و گردشگران هستیم.

  رضایی در خاتمه از مردم صبور و ولایتمدار شهرستان چالوس و بخش های مرزن آباد، کلاردشت و هچیرود به جهت میزبانی مناسب قدردانی کرد.

  آموزش و پرورش شهرستان بیمارستان پلیس راهور خدمت رسانی خودرو ستاد تسهیلات سفر شبانه روزی فرماندار مسافران مسافران و گردشگران نوروزی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها