• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32844

  رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از کاهش ۵۰ درصدی ترافیک شهر تهران در ایام نوروز خبر داد.

  به گزارش پارس، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس گفت: حدود ۵۰ درصد از ترافیک شهر تهران کاهش پیدا کرده و ترافیک در تمام معابر تهران روان و کم حجم است.

  سردار رحیمی افزود: مأموران راهنمایی و رانندگی، کنترل سرعت و همچنین ارتقای سطح انضباط ترافیکی در سطح شهر تهراندر دستور کار خود دارند و خوشبختانه در سه روز اول سال شاهد تصادفی منجر به فوت نبوده ایم.

  وی افزود: تاکنون ۶ هزار و ۹۰۰ خودرو که سرعت مطمئنه را رعایت نکرده اند اعمال قانون شده و ۳۴ مورد که سرعت بالای ۱۴۰ کیلومتر در ساعت در معابر شهر تهران داشته اند توقیف شده و تا پایان تعطیلات خودروی آنها در پارکینگ نگهداری خواهد شد.

  رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: سرعت مجاز در تمام بزرگراهای شهر تهران ۱۰۰ کیلومتر در ساعت است و تمام دوربین های ثابت و بیش از ۶۸ دوربین متحرک، سرعت خودروهای عبوری را کنترل می کنند اما در مسیرهای شمال به جنوب اتوبان های پایتخت طبق اطلاع رسانی گذشته به دلیل کاهش حوادث و واژگونی های خودرو سرعت مجاز ۸۰ کیلومتر در ساعت اعلام شده و رانندگانی که از شهرستان ها به تهران می آیند جا دارد به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند.

  ایام نوروز پایتخت پلیس راهور ترافیک تعطیلات خودرو راهنمایی و رانندگی رئیس پلیس راهور شهر تهران فوت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها