• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32834

  اکران فیلم سه بعدی «آقای الف» ، که قرار بود در ایام نوروز نمایش داده شود، به دلیل آماده نشدن سالن‌های سینما، به عید فطر موکول شد.

  به گزارش پارس سعید شرفی کیا – تهیه کننده این فیلم- در گفت و گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، در این باره توضیح داد: قرار بود فیلم را در نوروز اکران کنیم ولی این کار انجام نشد چون سینما آزادی برای نمایش سه بعدی فیلم دچار مشکل بود و سینما فرهنگ هم هنوز شرایط لازم را برای اکران سه بعدی این فیلم پیدا نکرده است. ضمن اینکه در سینماهای دیگری هم که مدنظر ما بود چنین شرایطی وجود دارد.

  او ادامه داد: به این ترتیب فقط سالن ایوان شمس آماده نمایش بود که البته آن هم یک سالن سینمایی نیست و مخاطب خاص خود را دارد، به همین دلیل ترجیح دادیم صبر کنیم تا شرایط لازم برای اکران سه بعدی فیلم در سینماها فراهم شود.

  شرفی کیا هم چنین افزود: البته برنامه های دیگری را هم دنبال می کنیم تا « آقای الف » را در سینماهای دیگری به صورت سه بعدی نمایش دهیم. در واقع به دنبال تکنیکی هستیم تا بتوانیم فیلم را روی همین پرده های معمولی و با عینک به شکل سه بعدی نشان دهیم که به جاهایی هم رسیده ایم.

  وی خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم تا عیدفطر و زمان اکران فیلم این موضوع به نتیجه برسد تا فیلم را در سینماهای بیشتری نمایش دهیم.

  فیلم « آقای الف» اولین فیلم سه بعدی سینمای ایران به کارگردانی علی عطشانی است که در آن بازیگرانی چون پوریا پورسرخ، مهدی مقدم، لیلا اوتادی و مهران رجبی ایفای نقش می کنند.

  ایام نوروز دانشجویان ایران سینمای ایران عید فطر لیلا اوتادی نوروز فیلم اکران بعدی الف
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها