• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32828

  مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بررسی نقشه‌های پیش‌یابی، گفت: از فردا (یکشنبه ۴ فروردین) وضعیت جوی تهران نیمه‌ ابری همراه با وزرش باد در بعد از ظهر افزایش ابر و بارش پراکنده خواهد بود و بیشترین و کمترین دما فردا در پایتخت به ترتیب ۱۹ و ۱۱ درجه سانتیگراد است.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، عبدالرضا امیدواری شهری پیش بینی کرد که روز دوشنبه ۵ فروردین هم وضعیت جوی تهران کمی ابری همراه با وزرش باد در ارتفاعات نیمه ابری بوده و بیشترین و کمترین دما نیز با اندکی کاهش به ۱۸ و ۹ درجه سانتیگراد برسد.

  وی ادامه داد: از امروز (شنبه ۳ فروردین) در استان اردبیل و سواحل دریاری خزر دمای هوا به طور محسوس افزایش می یابد و در برخی نقاط استان های اردبیل، گیلان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی وزش باد شدید خواهد بود.

  وی ادامه داد: از فردا (یکشنبه ۴ فروردین نیز) با نفوذ جریان های شمالی بارش باران همراه با کاهش محسوس دما در سواحل دریاری خزر آغاز خواهد شد و تا بعداز ظهر روز دوشنبه ۵ فروردین ادامه خواهد یافت. در این مدت دریای خزر مواج خواهد بود.

  امیدوار شهری خاطرنشان کرد: امروز شنبه و فردا یکشنبه ۴ فروردین در برخی مناطق استان های غربی افزایش ابر، وزش باد و بارش پراکنده و در برخی از این مناطق باد و گرد و خاک به همراه کاهش شدید دید افقی نیز رخ خواهد داد.

  به گفته وی، بعدازظهر یکشنبه ۴ فروردین وزرش باد همراه با بارش پراکنده در دامنه های جنوبی البرز و بتدریج روز دوشنبه ۵ فروردین در شمال شرق و برخی مناطق شرقی رخ خواهد داد. ضمن اینکه از سه شنبه در برخی مناطق جنوب شرق و شرق وزرش باد و رگبار و رعد و برق پراکنده پیش بینی می شود و در سایر مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود.

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور در ادامه، وضعیت جوی خراسان رضوی را صاف، گاهی با وزش باد اعلام کرد و گفت: انتظار می رود فردا وضعیت جوی کمی ابری همراه با وزرش باد در اواخر وقت افزایش ابر خواهد بود. ضمن اینکه بیشترین و کمترین دما در این استان، فردا (یکشنبه ۴ فروردین) بین ۲۰ تا ۸ درجه سانتیگراد خواهد بود که پیش بینی می شود روز دوشنبه با اندکی کاهش به ۱۵ تا ۵ درجه سانتیگراد برسد.

  آذربایجان شرقی آذربایجان غربی استان اردبیل پایتخت پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی خراسان رضوی دریای خزر رعد و برق گرد و خاک وزش باد
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها