• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32826

  معاون گردشگری و رییس ستاد مرکزی سفرهای کشور با هدف بررسی وضعیت اسکان مسافران نوروزی از محل اقامت گردشگران استان قم بازدید کرد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، منوچهر جهانیان شب گذشته ضمن حضور در محل ستاد تسهیلات سفر استان قم و بررسی نحوه خدمت رسانی به گردشگران نوروزی، به صورت سرزده از محل اسکان گردشگران بازدید و با پرسش و پاسخ خلاءها و نقاط قوت موجود را مورد سنجش و ارزیابی قرار داد.

  در بازدید صورت گرفته عدم تغییر نرخ مصوب تاسیسات گردشگری نسبت به سال گذشته، ارتقای سطح خدمات، افزایش رفاه، نحوه برخورد مطلوب با مسافران، به کارگیری تمامی ظرفیت های اقامت و نیز اطلاع رسانی مفید به عنوان اقدامات برجسته از سوی کمیته اسکان ستاد تسهیلات سفر استان قم مطرح و نیاز به تقویت اموری همچون اطلاع رسانی به موقع پیش از انجام سفر و نیز افزایش زیرساخت ها واقامتگاه های مورد نیاز در این استان تاکید شد.

  طی بازدید صورت گرفته امکان برقراری مکالمه تلفنی یکی از مسافران شهر قم با معاون رییس جمهور مهیا و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از نتایج بازرسی ها صورت گرفته آگاهی یافت.

  *****

  « منوچهر جهانیان» معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکزی سفرهای کشور گفت: تلفن گویای ۰۹۶۶۹ به صورت شبانه روزی پاسخ گوی مسافران نوروزی است و این ستاد برنامه ریزی های متعددی را به منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران انجام داده است.

  وی افزود: تلفن ۰۲۱ ۶۵۵۸۲۱۶۸ و ۰۲۱۶۵۵۸۲۱۶۹ نیز آماده پاسخ گویی به مسافران نوروزی است.

  جهانیان با بیان اینکه ستاد تسهیلات سفرهای کشور آماده دریافت هرگونه گزارش و نظرات مسافران نورزوزی است، خاطرنشان کرد: همچنین سامانه پیامکی به شماره ۲۰۰۰۴۴۰ آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مسافران نوروزی است.

  استان قم اسکان مسافران نوروزی پرسش و پاسخ تلفن سفرهای نوروزی شبانه روزی گردشگری مسافران مسافران نوروزی میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها