• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32801

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی از روز شنبه سوم فروردین ماه به کشور خبر داد و گفت: طبق بررسی نقشه‌های پیش‌یابی سامانه جدید بارشی از نوار غربی، کشور را تحت تاثیر قرار می ‌دهد.

  به گزارش پارس عبدالرضا امیدوار شهری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با ورود سامانه بارشی جدید از عصر امروز شنبه سوم فروردین ماه تا فردا چهارم فروردین ماه، استانهای آذربایجان غربی استان های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، جنوب ایلام، شرق خوزستان، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، همدان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و سپس قزوین، گیلان، مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی وزش باد، بارش باران گاهی با رعد و برق پیش بینی می شود.

  وی افزود: این وضعیت جوی در روز دوشنبه پنجم فروردین نیز در استانهای گلستان، شمال سمنان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی دیده می شود.

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی تصریح کرد: طی این مدت بارش در مناطق سردسیر و مرتفع استانهای آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، اردبیل، زنجان و ارتفاعات البرز به صورت برف پیش بینی می شود.

  به گفته امیدوار، پیش بینی می شود از اواخر یکشنبه و طی روز دوشنبه در بیشتر استانهای واقع در نیمه شمالی و جنوب غرب کشور به ویژه در سواحل دریای خزر، دمای هوا کاهش یابد.

  آذربایجان غربی استان های آذربایجان غربی پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی چهارمحال و بختیاری خراسان رضوی خراسان شمالی رعد و برق کهگیلویه و بویراحمد وزش باد هشدار سریع سازمان هواشناسی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها