• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32669

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به بررسی نقشه‌های پیش‌یابی، گفت: از بعدازظهر شنبه (سوم فروردین) در حالی که سامانه بارشی قبلی از شرق خارج می‌شود، یک سامانه بارشی دیگر از نوار غربی کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، عبدالرضا امیدواری شهری ادامه داد: بر این اساس از عصر روز شنبه و طی روز یکشنبه (سوم و چهارم فروردین) در برخی نقاط استان های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، جنوب ایلام، شرق خوزستان، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، همدان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و سپس قزوین، گیلان، مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی وزش باد، بارش باران گاهی با رعد و برق پیش بینی می شود.

  وی ادامه داد: این شرایط در روز دوشنبه (پنجم فروردین) استان های گلستان، شمال سمنان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

  مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور ادامه داد: طی این مدت بارش در مناطق سردسیر و مرتفع استان های آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، اردبیل، زنجان و ارتفاعات البرز به صورت برف پیش بینی می شود.

  امیدوار شهری عنوان کرد: طی روزهای جمعه و شنبه در بیشتر نقاط کشور دمای هوا افزایش می یابد. این افزایش دما در این مدت در استان گیلان و غرب مازندران با افزایش سرعت باد همراه است.

  وی اظهار کرد: پیش بینی می شود از اواخر یکشنبه و طی روز دوشنبه در بیشتر استان های واقع در نیمه شمالی و جنوب غرب به ویژه در سواحل دریای خزر، دمای هوا کاهش یابد.

  استان گیلان استان های آذربایجان غربی استان های آذربایجان غربی و شرقی پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی چهارمحال و بختیاری خراسان رضوی خراسان شمالی رعد و برق کهگیلویه و بویراحمد وزش باد
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها