• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32642

  اولین حادثه رانندگی در آذربایجان شرقی با تصادف دو دستگاه خودرو در محور مراغه - هشترود و کشته شدن پنج نفر و مصدومیت چهار تن حادث شد.

  به گزارش پارس هب نقل از مهر، مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگاران گفت: شامگاه روز پنج شنبه اول فروردین ماه با برخورد یک دستگاه پراید و سمند در کیلومتر ۲۵ جاده مراغه- هشترود پنج تن از سرنشینان خودروها جان باخته و چهار تن دیگر نیز عازم بیمارستان شدند.

  وی ادامه داد: علت این تصادف انحراف دستگاه پراید اعلام شده است.

  حسینقلی زاده افزود: پس از این حادثه نیروهای پزشکی به سرعت به محل حادثه اعزام شده و مصدومان را به بیمارستان مراغه منتقل کردند.

  وی با اعلام اینکه سرعت بالا و رعایت نکردن نکات ایمنی سبب حادثه هایی این چنینی می شود، گفت: رانندگان عزیز با اندکی صبر و حوصله و رعایت کردن اصول ایمنی می توانند مانع از حادث شدن حوادث این چنینی در روزهای ابتدایی سال شوند.

  مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همچنین با اعلام خبر جان باختن دو تن در اثر گاز گرفتگی در استان خبر داد و گفت: در اولین روز سال، یک مرد و یک زن در شهرستان اهر به دنبال نصب غیر اصولی آبگرمکن در منزل شخصی دچار مسمومیت با مونوکسید شده و جان خود را از دست دادند.

  آذربایجان شرقی بیمارستان تصادف جاده خودرو گاز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی سال حادثه اولین

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها