• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32629

  فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه پلیس مخالف شنای مردم در دریا نیست، گفت: اما اینکه پسر و دختر جوان وارد آب شده و کنار ساحل نیز مردم شاهد این وضعیت باشند، باعث قضاوت نادرست افکار عمومی از مردم استان می شود.

  پارس به نقل از عصر ایران: فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه پلیس مخالف شنای مردم در دریا نیست، گفت: اما اینکه پسر و دختر جوان وارد آب شده و کنار ساحل نیز مردم شاهد این وضعیت باشند، باعث قضاوت نادرست افکار عمومی از مردم استان می شود.

  به گزارش « خلیج فارس» ؛ سردار حیدر عباس زاده در آخرین نشست خبری اش در سالجاری افزود: شنای مختلط باعث خدشه به عفت عمومی می شود و بسیار خوش بین هستیم در این خصوص همکاری شهروندان و مسافران را داشته باشیم.

  وی افزود: اگرچه سال گذشته هنوز به بوشهر نیامده بودم، ولی تصاویر شنای مختلط در ساحل این شهر مربوط به نوروز بوشهر در برخی سایت ها منتشر شده و حرف و حدیث هایی را به وجود آورده بود، از این رو امسال اجازه نخواهیم داد چنین تصاویری از ساحل بوشهر به جامعه منعکس شود.

  عباس زاده با بیان اینکه برای بهره مندی بانوان از دریا باید پلاژهایی ساخته شود، گفت: اگرچه این موضوع برعهده شهرداری ها می باشد، ولی در دیدار با آیت الله صفایی بوشهری و استاندار خواستار پیگیری آنها در این زمینه شده ام.

  استان بوشهر ایران جامعه خلیج فارس شهرداری فرمانده انتظامی استان مسافران نوروز شنای ساحل

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها